Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után is van koszmó?

1 éves kor után is van koszmó?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy tiszta koszmó a lányom fejbőre. Elég sok haja van, így nem volt feltűnő. Normális még ebben a korban? Nagy hajnál is ugyanúgy olajozzam?
2012. szept. 8. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyémnek is volt.

Olaj - picit rajtahagy - lekapargat - megmos

Élmény volt a nagy hajában kapargatni :S

De lejött hamar.

2012. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak is nagy haja van, nekünk nem jött be az olajozás. Babé koszmó elleni sampon, egy hétig minden nap. Azóta heti 1x, biztos ami biztos alapon. Pedig már másfél éves.
2012. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor pici volt használt az olajozás. El is tűnt másnapra és nem jött vissza. Na de már nem olyan egyszerű a dolog, már tud ellenkezni :)
2012. szept. 8. 07:35
 4/4 anonim ***** válasza:
szia hát képzeld pont én is tegnap vettem észre a 2és fél éves lányom fejbőrén. kicsit meglepődtem.. én a koszmó elleni sampont próbálom ki nála.
2012. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!