Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Premaxx babaerszényt használó...

Premaxx babaerszényt használó Anyukák! Télen mennyire használható? Tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés
Kisfiam 3.5 hónapos.Premaxx babahordozót fogok tudni használni vele télen kabátra?(rajta is vastag ruha,rajtam is kabát)Vkinek van ilyen tapasztalaza.Sima kengurunk van,de abba képtelenség sok göncbe belevarázsolni.Ha más fajta a megfelelő,azt is osszátok meg velem!!

#Premaxx babahordozó #babaaerszény
2012. szept. 9. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia:)!

Én az erszény helyett karikás kendőt javasolnék ha csjpőn szeretnéd hordozni, az korlátlanul állítható, tehát tuti minden göncben bele tudod tenni, kabát alá vagy főlé:). Könnyű használni, kis helyen elfér:).

Kizárólag csípőn szeretnéd hordozni?

2012. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használtad már?

Nekünk még otthon sem jött be, egyszerűen szörnyű volt és kényelmetlen mindkettőnknek! Pedig én nagyon lelkes voltam, sokszor megpróbáltam, nem adtam fel, de nem volt értelme erőltetni.

Akármit csináltam, akárhogy igazgattam, a babám feje teljesen előrehajlott és az álla belenyomódott a mellkasába. Csak akkor volt jó, ha az egyik kezemmel tartottam hátul a fejét, de annak meg nem sok értelme lett volna.

Amikor nagyobb lett, akkor megpróbáltam beleültetni, de az sem volt jó.

Szóval én inkább eladtam, a gyerekeim pedig hordozás nélkül nőttek fel... Úristen most kapcsolok, emiatt biztos pszichopaták lesznek! :DDD

2012. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:).

Igen, ez is hátránya, hogy fekve nem biztonságos, pont azért mert az álla a mellkasához nyomódhat, ülve pedig kényelmetlen és ha nem tartja magát a baba, veszélyes is lehet.

A karikás ezért is jó, mert tarkóig felér és ha el is alszik a baba, akkor is szorosra húzható:).

2012. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nagyon sokat segítettetek,nem még nem vettem meg,előbb érdeklődtem,pont ezért hogy nehogy feleslegesen ruházzak be rá!A karikásnak utána nézek, hátha az praktikusabb!Köszönöm hogy megosztottátok velem a tapasztalatokat,így tényleg könnyebb hogy ti már használtatok ilyet.Én még csak képen láttam:-))

Nekem azért kell vennem,mert a nagyobbik kisfiam :-) ovis lett, és emeleten van,babakocsit nem lehet felvinni,és mit ne mondjak a hordozóba baromi nehéz a kis popóját cipelni.(már majdnem 6 kiló:-))

KÖSZÖNÖM!!Szép napot nektek!!:-))

2012. szept. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!