Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve! Csak az...

El vagyok keseredve! Csak az én babám ilyen? Egyáltalán nem marad meg az ölemben. Csak akkor érzi jól magát ha lerakom a földre. Ez normális?

Figyelt kérdés
Születésétől kezdve ilyen. Egyszerűen nem szeret ölben lenni, pedig olyan jó lenne néha jól megszeretgetni. Ha lerakom magam mellé akkor persze vigyorog meg úgy amúgy szereti és igényli is a társaságot, csak valahogy ez az ölben üldögélés soha nem jött be neki... Így viszont sehova nem tudunk elmenni ahol nem tudom lerakni valahova. Most 6 hós amúgy.
2012. szept. 9. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze! Az enyém is ilyen volt! Aztán elkezdőtött a fogzás, le sem tudtam vakarni magamról. Aztán kibújt a foga, megint fenenagy önálló fiú lett, rám se bagózott. Aztán megint fogzott, megint ölben volt sokat, aztán megtanult kúszni, akkor megint a földön volt, aztán mászni azóta fel sem lehetett venni, most megint fogzik, ölben volt idági, most megint csak a földön akar lenni:-)

Ilyenek ők :-)

2012. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen volt, és ilyen a mai napig is, már majdnem 4 éves. Nem szeret ölben lenni.

Bár ha mentünk valahova, mikor baba volt, és nem lehetett még lerakni, ő elvolt a babakocsiban nyugodtan.

2012. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen.
2012. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen volt...mái napig nagyon önálló,erős egyéniség...

2 és fél éves

2012. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Az én nagy lányom is ilyen volt.Most 10 éves lesz és olyan mint egy kis cica,állandóan hízeleg szeretget de most sem tud a fenekén ülni 5 percnél tovább.
2012. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
beallok en is a sorba. az en lanyom is az elso perctol ilyen. eloszor csak azt vettuk eszre, hogy par hetesen ha beraktuk a kisagyba, ha dolgunk volt (fozes, takaritas stb) akkor hosszu ideig elbameszkodott, gugyoreszett. olben sose szeretett lenni, a szopirol o maga szokott le ot honaposan (ennek hala 11 honapos koraig napi 3-4 fejes, cumisuvegbol etetes), mert nem maradt meg olben. azota is csak jon megy, csak ugy erzi jol magat, lassan 2 eves, es eszkuszom, barkivel elmegy ha hivjak, idegen helyen se fel olyan emberektol se akiket meg sosem latott. kivancsi vagyok mi lesz meg ebbol. remelem azert fog ez valtozni.
2012. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!