Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány négyzetméteren hány...

Hány négyzetméteren hány szobás lakásban laktok gyerekkel?

Figyelt kérdés
El kell költöznünk az óriási családi házból albérletbe, és el vagyok keseredve hogy ott milyen lesz. 60 nm, 2 szoba + fél, pici kerttel. Tudom hogy átmeneti, majd csak lesz sajátunk ha visszamegyek dolgozni. De egy-két évig tuti albizunk.Ti hogy laktok?
2009. júl. 29. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

52 nm.És ebbe benne van a nappali,hálószoba,konyha,előszoba,wc,zuhanyzó,spajz.


Igaz egybe van minden,mert stúdiólakás,végül is tágasnak tűnik,de a 3*3-as hálószobába a franciaágy mellé már csak úgy tudtuk bepréselni a kiságyat.

2009. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 46nm-en élünk hárman egy másfél szobás lakásban. Nekünk is átmeneti, nem mertünk hitelt felvenni tavaly, mikor megvettük a lakást és hát erre futotta. Ha nagyobb lesz a bébi (most 9 hós) és visszamegyek dolgozni, akkor veszünk fel hitelt és irány a zöld és egy családi ház. :-)
2009. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
90m2-es családi ház 4 gyerekkel, 4 kis szoba és nagy nappali. Nálunk is most igénylik az ikrek a különszobát, így elválasztjuk az ő szobájukat.
2009. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

120nm-es lakás, 4 szoba (3 tágas hálószoba, 1 nappali), szerencsére a fürdőszoba is nagyon tágas, van még étkező része is a konyhának.


A 2 gyereknek van 2 külön szobája, nekünk is van külön hálószobánk.

A nappali hatalmas : 6x5 méteres! :D


Na, azért azt el kell mondanom, hogy mi már nem vagyunk "fiatal házasok", az előző lakásunk 55nm-es volt (másfél szoba) az rémesen kicsi lett, mikor a 2 gyerek megszületett.

Akkor lett tarthatatlan az állapot, amikor 4-5 évesek lettek, szerencsére el tudtuk azt a kicsit cserélni erre a tágasra. Ma a gyerekek már 18-19 évesek, fantasztikusan jó, hogy van külön szobájuk, sokkal nyugodtabb így mindenki.


Szóval, én tudom milyen pici lakásban élni...

2009. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Ezek szerint nincs vége a világnak....
2009. júl. 29. 20:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kb.55 nm + tetőtér, de jelenleg csak az alsó szint van kész ahol van egy szoba, konyha,wc, fürdő. A tetőtérbe lesz 3 hálószoba, remélem minél hamarabb. Egyelőre 3-asba lakunk a lenti részen, de majd jön a következő bébi, akkor felköltözünk.

2009. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Amúgy annyiból nagyon jó,hogy hamarabb végzek a takarítással, egy nap alatt végzek még a nagytakarítással is.Nem tudunk elbújni egymás elől külön szobákba....én ezt nagyon szeretem.Nyugi,ha pozitívan nézed jó is lesz.És még az is nagyon jó,hogy lesz egy kis kerted.Nekem nincsen,ez mondjuk nagyon hiányzott...már nem mert kismama vagyok,és most ki nem mennék a világért se :-)

2009. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
50 nm, nagy konyhás szoba + 13 nm kisszoba, egy gyerek, de a 2. is ide fog születni :X Ez van :)
2009. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,tényleg könnyebb lesz a takarítás.Úgysem szeretem a házimunkát:)
2009. júl. 29. 20:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
49 nm, nappali egybe konyha+étkezővel, előszoba, két fél szoba, fürdőszoba, erkély, ami főútvonalra néz, igy nem használjuk. 4 hónapos a babánk, hárman lakunk most itt. Szerintem kicsi lakást nem könnyebb takaritani, mert nem tudsz úgy elpakolni, nekem a 75 nm-t könnyebb volt takaritanom. Ez most hitelre van, szóval mi maradunk itt még egy darabig, még pár gyerekkel... :S
2009. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!