Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel a babám?

Miért sír fel a babám?

Figyelt kérdés
Három napja 20 percenként,óránként felsír éjjel a babám.Napközben is ha elaltatom volt hogy felsírt.Amúgy nem hasfájós nem sírós.Három foga jött ki 2 héten belül de nem rág veszettül nem dörzsöli különösebben.A cicin megnyugszik és 5 percen belül visszaalszik.Ti tapasztaltatok hasonlót.6 hónapos baba
2012. szept. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a foga miatt van. Ha napközben nem is fáj neki nagyon, éjszakára erősebb a fájdalom!
2012. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ezen megyünk most át mi is! Enyém is 6 hós, de neki még nincsen foga. Tudom milyen borzasztó fárasztó! Legalábbis nekem. De gondolom neked is. Kitartást kívánok!
2012. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.Esetleg még arra gondoltam mert nem egyértelmű nekem a fájdalom hogy netán már tudnak álmodni?Rossz élménnyel ugyan nem találkozott...

Kedves második ti is éjszakáztok?És idáig nem volt sírás nálatok sem?Éjjel picit nyüszögött,odamentem cicizett és aludt tovább.De most nem nyüszög hanem felsír és sajnos nagyon sokszor.

2012. szept. 10. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt éjszaka gond. Átaludta 2 hónapos kora óta. De most ő is visítva ébred. Én is gondoltam rá, hogy álmodik. De hát semmi nem történt. Meg se ijedt nap közben, semmi. Szóval én ezt kizártam. Én csak a fogára tudok gondolni, de már hulla vagyok és alig bírom tartani magam. :S Egyszerűen más magyarázatot nem nem találok. Talán a front lenne? Á de azt se hiszem. Annyira tanácstalan vagyok én is! :( ( ja, de már napközben sem alszik. 5 perceket 2 szer.)
2012. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, második voltam. Azt el felejtettem írni. :)
2012. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A múlt éjjel csak 3X sírt fel.De amikor lefektettem egymás után 4X 1 órán belül.A zajhoz van szokva mert itt ahol lakunk egy kórházzal szemben éjjel nappal szirénáznak.Ezt már megszokta szegény.És most rájöttem arra ha becsukom az ablakokat hogy csend legyen akkor az apróbb zajokra felijed.Most is ma este míg az ablak csukva volt sokszor felsírt.Mióta kinyitottam ja a buszmegálló is itt van mert főút mellett lakunk azóta alszik nyugodtan.Szóval zaj kell neki.Mi lesz velünk télen csukott ablakkal? :))A fogacska biztos zavarja őket.Sokszor már olyan fáradt az ember hogy azt veszem észre hogy elaludtam miközben szoptatom a picit és leesik a fejem...
2012. szept. 11. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a fejem nekem is szokott leesni. :D Rakj be neki halk zenét. Talán az segít akkor. Nálunk se a zaj se a csend se a zene semmi. De nálatok hátha beválik. :)
2012. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!