Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet nem kéri a tápszert,...

Többet nem kéri a tápszert, mit adjak helyette?

Figyelt kérdés
Az 1 éves fiam úgy döntött egyik napról a másikra hogy többet nem kéri a tápszert.Reggelire meg vacsira ette eddig.Mit adjak helyette??
2012. szept. 11. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ejet, tejitalt
2012. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

reggelit, váltsd ki valamilyen szendvicsre, ilyesmi

teával, gyümölcslével,

bevezetheted a tejet is lassan, eleinte forralva,

gondolom tejterméket eszik már..

joghurt,sajt,túrórudi?..

2012. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tejitalból melyiket ajánlod??

Igen tejterméket már eszik:joghurt,krémtúró,sajt ilyesmik.Csak még tejet nem ivott meg kakaót

2012. szept. 11. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Lánykám most 11hós ugyan így köszönte szépen, nem kérte a múlt héten. Azóta reggelire vajas, vagy májas kenyeret kap, megeszik 1 nagy szeletnek a belsejét, (mivel sokat eszik, nem éhes, így kimarad a tízórai) uzsira 1 joghurtot és + túrókrémet kap. Vacsira tejbegrízt, vagy sonkát kiflivel, vagy ilyesmit. Van, hogy csak gyümölcspépet. Változó!
2012. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi a vélemény a jó éjt papiról,vagy tápszerről??Hatásos tényleg,csak mert manókám mostanában sokszor van fennt éjjel,nem tudom nem e megéhezik.
2012. szept. 11. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
4.vagyok! Az esetek 99%-ában nagyon meg vannak elégedve vele, mi vagyunk az 1%, nekünk nem volt elég! De ez nem törvényszerű, nálatok biztosan beválik!
2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a következő történt,még este vettünk neki szép álmokat milupa tejpépet gyümiset.Megette oké,olyan vacak éjszakánk volt uttána hogy csak nah.Egész hajnalig fennt,nyöszörgött meg sírdogált meg minden.Megszenvedtünk.Most akkor vagy a tejpéptől fájt a hasa vagy én nem is tudom,de nagyon rágta a cumit lehet a foga.Csak hogy pont akkor volt így mikor előszőr evett abból a cuccból.Nem tudom merjek e adni neki ma vacsira.
2012. szept. 12. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Lehetséges, hogy ti is akkor az 1%-ba tartoztok, mint mi!

Próbálj meg most estére adni neki sajtkrémes kenyeret, utána egy pohár joghurtot.

Nálunk ez most bevált!

2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen meglehet,rendben köszönöm a tippet rendes vagy.Kiprobálom nála aztán reméljük bejön.Ha megint nem lesz alvás akkor meg lehet a foga.

Köszi mégegyszer.

2012. szept. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!