Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a kisbabámnak?

Mi lehet a baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz jövő héten. Néha random elkezd sírni, pedig 100% hogy akkor épp se nem éhes, se nem szomjas, pelusa tiszta, pocakja sem fáj.. Nyálzik, de nem tudom megállapítani hogy a kis ínye duzzadt-e. Talán jön a foga? Honnan tudhatnám ezt biztosra?

2012. szept. 11. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudunk semmit sem biztosra. Lehet, hogy a foga bantja az is lehet hogy a hasa faj. Nallunk is volt ilyen. Mi a pocakra gyanakodtunk, ugyhogy kapott Grippe vizet es szent volt a beke...de mire az ember rajon....
2012. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az.. Mondjuk ő sosem volt hasfájós, egész pici korában sem, Infacolt kapott mindig, most is, szóval én ezért nem gyanakszom erre..Aztán ugye ki tudja..:S
2012. szept. 11. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a pocakjára adod az Infacolt, akkor mire? Lehet, hogy az a baj, hogy kapja, mikor nem kéne neki. 4 hósan lehet, hogy a foga jön, azt érzi.
2012. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Infacol megelőzésre is van, minden evés előtt kell neki adni az van ráírva én napi 1x adok neki. Szerintem is a foga, de nem tudom biztosra, így hogy segítsek neki nem tudom :S
2012. szept. 11. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ölben megnyugszik? Ha igen, akkor "csak" Rád vágyik:).
2012. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem nyugszik meg nálam sem. Van, hogy elhallgat 10-15 mp-re, azt hiszem, hogy akkor már minden ok, végre megnyugszik, de akkor megint annyira elkezd sírni hogy csak na.

Tudom mikor van az, amikor csak anyahiánya van, olyankor hallom abból, ahogy sír, nem jön könnye. De most folyt neki szegénykémnek :(

2012. szept. 11. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

En egy hete kezdtem ugyanezt tapasztalni. Mi Nemetorszagban elunk, itt nincs Infacol de ö is hasonlo keszitmenyt kap a pocojara. Azt hiszem elegge ismerem a babamat, tegnap este viszont megijesztett.

Ugy sirt, nem tudtam kideriteni mi baja. Tömködött mindent a szajaba ami keze ügyebe került, de a kezemben sem nyugodott meg. Egy ötletem maradt, a ragokarikat amit mar ismert, beraktam 5 percre a fagyasztoba, es a szajaba adtam. Azonnal elhallgatott. Ma az elsö utam a gyogyszertarba vezetett, ketfele keszitmenyt vettem fogfajasra, persze setanal megint elkezdett sirni, nem akarta abbahagyni, na kiprobaltam a homeopatiast, nem hasznalt, a lidokainossal bekentem az inyet, azonnal megnyugodott es elaludt. :)

Neki sem latszik meg az inyen hogy be lenne dagadva, de a gyerekorvos egyetertett velem. ( Nyugtalansag, siras, mindent a szajaba töm, stb.)

2012. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!