Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos babahinta vagy...

Elektromos babahinta vagy pihenőszék?

Figyelt kérdés
Nektek melyik van?Melyik jobb?
2012. júl. 13. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszék van,teljesen elégedett vagyok vele,a fiam is szeret benne lenni,de ha már babahinta,akkor szerintem ne elektromosat vegyél.
2012. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elemes bébihintánk van, nagyon bevált. Nem tudom melyik a jobb. Mi vittük a babát, mikor vettük, és mind a kettőbe beletettük. A hintában azonnal megnyugodott, így azt vettük :)
2012. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk mindketto volt. A hinta nagyon sokat segitett foleg az elejen amig ujszulott volt. Ferjemmel vegig tudtunk ulni egy vacsorat vagy ebedet otthon, olyan jol elvolt a hintaba. Sajnos en atestem a lo tuloldalara mert odaig fajult a dolog, hogy ebed utan csak a hintaba tudott jokat aludni a fiam de ott akkar 4!!! orakat is. Jo bekucorodott a hinta meg ringatta es aludt.


Pihenoszeknek nagy hasznat vettem amikor hajat kellett mosnom vagy gyors zuhany... Becipeltem a furdobe leraktam es addig abbol nezegetett. Konyhaba is beletettem amig keszitettem az ebedet stb. Mi csaladi hazban lakunk es mikor mar maszott ide-oda a kisfiam akkor a pihenoszket a haz bejarati ajtajahoz tettem es beleulettem seta elott. Foleg telen es kinyitottam kicsit az ajtot amig elokeszitettem neki a babakocsit, hogy ne melegedjen be az overalba. Aztan elokeszitettem a babakocsit amit a garazsba tartottunk letakarva egy pleddel (sajnos a hazba nem fert el es koszos is volt telen a kereke), felvettem en is a kabatomat es kivettem a pihenoszekbol bele a babakocsiba. Mikor hazajottunk akkor meg kinyitottam az ajtot, ot belultettem amig en betoltam a garazsba a babakocsit es levettem a csizmat. Igy nem kellett a hazon vegigazolnom a csizmammal, hogy valahova letegyem a gyereket miutan kiszedtem a babakocsibol stb. Csak becsatoltam a pihenoszekbe. A pihenoszket konnyebb hordozni szobarol szobara mint a hintat.

2012. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!