Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta végig először az...

Mikor aludta végig először az éjszakát a babátok?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt 5 hetes a kislányom, és pár napja nappal egyre többet van fent, nagyon keveset alszik, fürdés előtt szokott többet olyan este 19-20 óra körül, de délelőtt már nem nagyon alszik. Éjszaka kb. 4, 5 vagy 6 órát is alszik. Nektek mikor aludta végig az éjszakákat a babátok és mikor volt már fent sokat nappal?
2012. szept. 12. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igazad van! Ez tényleg gyerekfüggő.

Van akinek már 2-3 hónapos korától alszik,másnak meg még 1 évesen is felekl többször is.

Nekem most 13 hetes,de ugyanúgy ébred éjjel mint születésekor.2,5-3 óránként.

2012. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Én megkérdeztem, a gyerekorvost, védőnőt, hogy baj-e, azt mondták, hogy nem, és eszembe ne jusson felkelteni. Mondjuk nem is nagyon akartam volna ébresztgetni. Érdekes, hogy amíg éjfélkor ébresztettem még enni, akkor utána felébredt 3-kor is. Majd úgy döntöttem, hogy nem keltegetem (sokszor alig evett valamit, feleslegesnek tűnt), utána hamar át is aludta az éjszakát.
2012. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy már 4 hónapos, szóval elég régóta beállt az alvása. Remélem egy darabig így is marad! :-)
2012. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MaciHarcos válasza:

Számomra annyira hihetetlen,hogy 6 hetes és 2.5 hónapos és 5 hónapos stb. babák átalusszák az éjszakát!

Mit jelent ez nektek? Hogy nem kel fel enni éjjel, mert akkor az enyém nem alussza át én egyszer még megetetem. Vagy azt, hogy abszolút zokszó nélkül elalvás után már csak a reggeli ébredés van hátra és lealussza egyben a 8-10-12 óráját a kiságyában????? Mondjuk ránk ez sem érvényes, igen, valóban alszik egy nagyobbat éjszaka gond nélkül, mondjuk kb. 5 órát, de után 1-2 alkalommal megébred. A szemét ugyan nem nyitja ki, de valamilyen formában megnyugtatásra szorul ez max. 1-2 percet vesz igénybe. Ő már 7 hónapos.

2013. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia! Már azóta 5 hónapos a kislányom és nem tudom, hogy ez neked miért hihetetlen, hogy végigalussza némelyik baba az éjszakát. Az én babám 10 hetes kora óta 10 órát alszik éjjel, nem kell fel sem enni, sem inni, maximum 1-2-szer felsír, beadom a cumiját és alszik tovább. Nem minden baba egyforma. Ezért nem kell felháborodni.
2013. jan. 8. 13:51
 16/16 anonim ***** válasza:
helló! 5 hónapos kora óta alszik éjjel eves nélkül.Tehát este vacsi utana ágy és reggelig nem ébred.Most már két éves este fél9-től reggel 8ig alszik.Nálunk nem cumizik,olyan 1 órával keles előtt talalja meg atz ujját.
2013. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!