Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is beriaszt a légzésfig...

Másnak is beriaszt a légzésfigyelő falson? Baby Controll márkájú.

Figyelt kérdés
Néha csippan egyet,naponta többször is:(aztán helyre áll,nem riaszt be teljesen.Olyan mintha nem venné a baba úgy a levegőt de mielőtt teljesen beriasztana észre veszem,hogy a gyerek lélegzik.Gondolom ezt érzékeli a légzésfigyelő is.2hetes baba anyukája.
2009. júl. 30. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen kicsiknél természetes hogy néha ritkébban vesznek levegőt, de nézd meg az elemet meg hogy minden jól van-e bedugva. nekünk is csinálta és amióta elemet cseréltünk és mindent újra bedugtunk(ugyanúgy) nem csinálja ( csak ha kiveszem a babót és nem kapcsolom ki. de miért?):)
2009. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.Az elem teljesen új,tartós elem van benne ami kell.
2009. júl. 30. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is Baby Controll van, már sokszor leírtam a tapasztalataimat, de most nem találom ezeket a kérdéseket, így a köv:

Hozzáteszem, hogy a nővéreméktől kaptuk, ahol 2 gyereket kiszolgált, sőt ők is használtan vették, és soha, senkinél nem riasztott. Nálunk kb 1 hónaposan kezdte, egy-egy csippanással, majd egy-két pitty lett belőle, végül riasztott is! Ekkor beköltöztem a picihez, onnan könnyebb volt ugrani. Egy idő után már minden éjjel (nálunk csak éjjel) riasztott, sőt volt, hogy óránként pittyent. Igen jól tudtam pihenni, gondolhatod!:-) Mindig meggyőződtem róla, hogy semmi oka nem volt a riasztásnak. Majd egyszer megfigyeltem, ott álltam a baba mellett, megnedvesített ujjal az orra előtt, éreztem, h veszi a levegőt, láttam is, hogy emelkedik a kis hasa, és a szemem előtt riasztott a gép! Sőt, azt is érzékelte, ha én véletlenül hozzáértem a babához, mert ugye látod a lámpa villogásán, de az ő levegővételét nem!! Na, akkor biztos lehettem benne, hogy nem bennünk van a hiba. Elővettem a leírását, és ott olvastam, h előfordulhatnak téves esetek, de erről mindig meg kell győződni, h valóban az volt-e, és ha igen, akkor érzékenyebbre kell kapcsolni. Le kell venni a burkát, és egy kapcsolóval átkapcsolni. Alapállásban is érzékeny a műszer, de van úgy, hogy ez kevés, és át lehet állítani még érzékenyebbre, amit viszont alapban azért nem ajánlanak, mert egy közeli hűtő, légkondi állandó rezgése negatívan téves jelzést adhat (tehát ne adj Isten valóban nem vesz levegőt, de a hűtő mozgását mégis érzi, így nem jelez). Akkor átkapcsoltam, azóta semmi!!! Most 6 hónapos. Tegyétek meg ti is, őrült dolog állandóan pittyegésre kelni, már tökre kivoltam én is!!!

2009. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajjjjjj engem is kikészít:(
2009. júl. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!