Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esély van rá, hogy egy...

Mennyi esély van rá, hogy egy cigánynak meg egy magyarnak szöke hajú, kék szemű gyereke lesz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tegnap 22.35 - te aztán nagyon tudsz:) Újra írod az öröklődés eddig bizonyított rendjét?


A kék nem dominánsabb, mint a barna, a kék szemszínért felelős gén recesszíven öröklődik - alap biológia, nagyon régi, azóta többszörösen bizonyított tétel.


Kérdező: igen, lehetséges.

2012. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az anyuci.hu számodra tudományos tényeket tartalmaz? Hát...


Csak tájékoztatásul: a barna domináns minden egyéb szemszínnel szemben. A zöld domináns a kékkel szemben, a kék meg mindennel szemben recesszív. A dominánsat jelölik az anyuci.hu-n is nagy betűvel, és a recesszívet meg kicsivel. Tehát megdőlt a tudományos tézised, mely szerint a kék domináns mindennel szemben:D

2012. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit pattogsz ,nem írtam oda hogy na vazz ezt nézd meg micsoda bizonyíték,egyszerűn csak belinkeltem egy kalkulátort.

Amúgy igazad van csak paraszt vagy ,ennyi.

2012. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem, ettől jobb napod lesz:) Kihisztizted magad? Akkor jó:D
2012. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!