Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove pelusból másnak is...

A Babylove pelusból másnak is kifolyik a kaki?

Figyelt kérdés

A pelenka vacak, vagy én rakom fel bénán?

Babám az előző etetésnél kakilt, a fele a rucijában landolt. Mondjuk a tápszer miatt kb 3naponta esedékes a dolog, úgyhogy a mennyiség is nagyobb. (Bár most a 2. nap van.) 4 és fél hós fiú.


2012. szept. 14. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam, hogy egy igazán méretes adagot egyetlen pelenka sem tud megfogni sajna. :) :(

20 hónap alatt kismillió féle pelenkát leteszteltünk, eleinte mind hű, de jónak tűnt, aztán jött a hoppá! Szóval most azt vonom le következtetésképpen, hogy nincs az a pelus, amiből az én fiam ki ne tudna "kacsintani" :) (Ahhoz a hóna aljáig kellene, hogy érjen a pelenka felső része! :)))))

Tehát a hígabb, nagy adag széklet benntartását én már nem sorolom a szempontok közé, mert balesetek előfordulhatnak. Persze ha sorozatosan, akkor az már jelez valamit. Inkább azt nézem, hogy az éjszakai hosszabb időt kibírja, ne bomoljon szét, főleg ne irritálja a bőrét, és lehetőleg ne egykönnyen mozduljon el rajta, amikor éppen órákig örökmozog. :))

A Huggiest éppen most várom, hogy fogyjon már el, mert reggelre szabályosan átnedvesedik a pelenka felülete (nem oldalt, és nem folyik ki, hanem nedves a teteje!).

Pampers Active Baby, és Tesco színes, ezek váltak be nálunk, mikor melyik olcsóbb, azt veszem. Pár hónapja még a Müller saját márkásat is használtuk, de abban mára nagyot csalódtam, ezt most nem részletezem...

2012. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!