Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet játszani egy már...

Mit lehet játszani egy már ülni tudó 7-8 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 hónapos. A járókában egyáltalán nem játszik, sír benne. A franciaágyon játszunk, vagy pléden, a fűben. Nagyon szereti a kisebb labdákat, zörgős könyveket, játékokat, semmi extra:D


Imádja a kocsijából nézni a testvéreit, ahogy játszanak, a kutyáinkat, apát, ahogy dolgozik, most pedig nagy sláger a pici medence.


Szeret még hintázni is. Az az igazság, hogy az enyém még nem ül meg pár percnél tovább, így túl sok mindent még nem játszunk, csak ilyesmiket, amiket felsoroltam.

2009. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már alig várom, hogy süti-süti-pogácsát játszhassak a bébimmel, de még néhány hónapig várnom kell... még csak 4 hónapos... :)))
2009. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anya taníts engem című könyvbe minden napi feladatok vannak .Én vettem használtan játékokat a babásoldalon az aprohírdetésekböl kinézem, és nagyon sokat foglalkozik a babám velük .Én megmutattom neki miket kell csinálni és ö utánoz kis ídő mulva. Fp. zsiráfos golyopálya , zsiráfos kocka bedobo .Csip-csip csokát lehet játszani, kukucskálost, kocka épitővel, pápázni, állathangokat tanítani. Én sokat foglalkozok vele és szeret utánozni így fejlödik.Kisautot vonatot huzzogatok neki.Könyveket mutogatok mesélek a képröl.
2009. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia,


meg tudnád írniannak a babás oldalnak a címét,ahonnan a használt játékokat vetted a kisbabádnak?


Köszönöm!

2009. júl. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!