Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós lányom miért akar...

13 hós lányom miért akar visszaszokni a cicin elalvásra?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja szépen elalszik együl este is délután is. A napokban megint csak úgy akar elaludni, hogy cici van a szájában.

De szerintem ehhez már igen nagy, és nem kívánom hagyni , hogy erre visszaszokjon.

Mit tegyek?


2009. júl. 31. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagy nehezen sikerül cici nélkül elaltatni, akkor légy kitartó, inkább tartson tovább az altatás, de ha engedsz neki, akkor aztán jó darabig nem szoktatod le újra. Az enyém szintén 13 hós, nappal még cicin alszik el (engem ez nem zavar), de én is azt vettem észre, hogy kb 2 hete sokkal többször kéri a cicit, mint eddig. Én még csak most szoktatom le az éjszakai cicizésekről (1,5-2 óránként keltett), úgyhogy nagyjából átérzem a helyzeted. Ha már nem akarod szoptatni, akkor ne engedj neki, mert ha 2-3 hét múlva letiltanád megint, szerintem sokkal jobban megbántaná a kis lelkét, mint így, ha vissza sem szoktatod.
2009. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!