Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól szabad altatni hason...

Mikortól szabad altatni hason egy babát?

Figyelt kérdés

Elég kis nyügőske volt most, lefektettem hasra, és alszik,mint a bunda.


Másfél hetes


2012. szept. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam már születése óta hason alszik,illetve mióta forog(4 hónapos kora óta) háton is szokott,most lesz 17 hónapos és semmi baja nem volt imád aludni
2012. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
siman nincs kikötés
2012. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kórházban hasra fektettem mindkét gyerekemet, mert úgy jobban aludtak. Háton fekve sírtak.
2012. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban úgy aludt, tedd nyugodtan. Mondjuk én légzésfiygelő mellett teszem.
2012. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a kisfiam és csak igy tud aludni. Már a kórházban hasra tették(volt légzésfigyelő). Itthon is van és az újraélesztési tanfolyamot is megcsináltuk a férjemmel,h ha gond van,akkor tudjuk mit kell tenni. Szerencsére eddig minden rendben. Az enyém szokott bukni és igy kifolyik a szájából,nem kell az miatt aggódnom,h baj lesz belölle.
2012. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hason kell néha aludnia. Az jót tesz a gerincének, meg ettől erősödik a háta. Én nappal altatom hason (légzésfigyelőnk van), éjszaka oldalt fekszik. Ez is jó a hasának, de ha bukik, az kifolyik a száján, és mégse hason van.
2012. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az enyém is születésétől fogva alszik hason. :)
2012. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármikortól.
2012. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én Kisfiam 2 hetes kora óta alszik hason. Volt, hogy bukott alvás közben, és így nem nyelte vissza. Meg Neki így kényelmes.

(Légzésfigyelőnk nincs, a mi ágyunk mellett van a kiságy.)

Holnap már 6 hónapos lesz.

2012. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!