Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetesnel benne lehet a...

Fürdetesnel benne lehet a baba füle is a vizbe? Baj, ha bele megy a viz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet bent.begyulladhat
2012. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggö. Valaki érzékenyebb erre, valaki nem. Elövigyázatosságból azt mondanám, hogy figyelj arra, hogy sok víz ne kerüljön bele. Paraffinolajos fülbecsepegtetéssel megelözhetö, hogy a fülzsír és a víz összeragadjon és esetleges gyulladást okozzon.
2012. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk hat hós a bébink, eddig mindig beleért a füle, mert tuti úgy forgatja, hogy víz érje, minden alkalommal kitöröltem fürdés után a fülét törölközővel, eddig semmi baja nem lett.Nem engedi, hogy tartsam a nyakánál, így kénytelen vagyok belefektetni a kiskádba, viszont muszáj egy bizonyos mennyiségű vizet is beletenni..
2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi sose tudtuk úgy fürdetni, hogy ne menjen víz a fülébe, a lények, hogy nagyon szárazra töröld ki, és ne legyen huzat a szobában amíg ki nem törlöd.
2012. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vannak kádba való betétek-szivacs,műanyag- amik pont arra valók,h olyan pózban legyen benne a pici,h véletlen se csússzon bele a feje,füle,de fogni se kelljen. nekünk a szivacsos vált be amig nem tudott ülni,az jó puha


ilyen:


[link]

2012. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleinte mikor nagyon pici volt, ügyeltünk, hogy ne menjen a fülébe víz. Aztán mikor már sokat mocorgott, elkerülhetelen volt, hogy a fülét víz érje. Most meg már ülve fürdünk, nem éri a víz. De ha belegondolunk sokan járnak babaúszásra és ott is kap azért a fülecske rendesen vizet.
2012. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabszem ***** válasza:
én úgy tudom ,hogy elvileg nem baj. Persze vannak érzékeny babák. Gondolj bele, a kórházban csap alá dugják őket... Csak ki kell jól törölgetni a fülét, hogy ne maradjon benne víz.
2012. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk füle születésétől kezdve beleért a vízbe, SŐT szinte csak az arcocskája volt kint a vízből. Kb. 7hónapos koráig így fürdettük, soha semmi baja nem volt. Fürdetés után mindig szárazra töröltük és babáknak való fülpisztálóval kitisztítottuk. Szerintem tényleg gyerekfüggő lehet.
2012. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg ezt a videót és döntsétek el!

http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ&feature=share

2012. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!