Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te betartod az ajánlásokat,...

Te betartod az ajánlásokat, hogy mit-mikortól ehet és ihat a baba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Én annyiban tartom be, h 4hótol kezdtem a hozzátáplálást (tápszeres), és tejet csak 1 évesen fogok adni, tejterméket (sajt, túró, joghurt) 8hónaposan, glutént most kezdtem (6hó) húst pedig 5,5hósan!
2012. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiki01 ***** válasza:
Nagyából igen, de azért ezeket nem szabad szentírásnak venni:)
2012. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a babám, és nem vettem halálosan komolyan a sorrendet, persze a védőnő nézett rám, mint a véres késre, hogy miért adok banánt, meg szilvát a gyereknek, mikor azt csak 1 hónap múlva szabad... :))) Persze nagyjából érdemes betartani, de úgyis mindent be kell vezetni, így látni fogod, hogy a baba hogy fogadja.
2012. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha jobban belegondolok nem!

3,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, mert tápszeres lévén már hőmérővel szedtem ki belőle a kakit.

Sőt nem is csak egy kanállal adtam neki elsőre, benyomott vagy fél almát.

Sok mindent kóstolt már, amit nem is lehetne. Két falattól nem lesz baja!

2012. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!