Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert huppog az ember siras...

Miert huppog az ember siras utan/kozben?

Figyelt kérdés
Neha ugy alszik el a 8 hos babam, hogy huppog meg alvas kozben is. Pedig nem szoktam hagyni sirni, de neha ugy felhuzza magat semmi perc alatt, hogy csak nezem szegenykemet, hogy vajon mi lelete ilyen hirtelen.
2009. aug. 1. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a levegő vétel miatt.sírás közben nem vesz annyi levegőt, ezt pótolja utána.én ezt csak gondolom.lehet nagy hülyeséget írtam.

:S

2009. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hupogással nyugtatja meg magát. Az enyém is hangokat ad ki, olyan morgás-féle, ha valami nem úgy van, mint szeretné, vagy késlekedik. Kinek több, kinek kevesebb a türelme, mint a felnőtteknél is. Amikor a cicit a szájába kapja, még "ütemesen" morog egy kicsit, ilyen "na végre" féle, nagyon aranyos! :))

Jó a pszichikus fejlődésük szempontjából, ha kimutatják az érzéseiket, ezek ennek néhány módjai szerintem.

2009. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!