Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi vagyok, hogy ti is...

Kíváncsi vagyok, hogy ti is meg vagytok-e fázva, meg a babátok esetleg?

Figyelt kérdés

Voltunk baba muzsikán kedden, és elkaptunk valami nyavalyát, én is a kisfiam is (18 hónapos) és ma már az Apja is elkapta tőlünk :D

Kíváncsi vagyok, hogy Ti hogy vagytok? :D



2012. szept. 22. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az egész család beteg.

A 2 éves kisfiam kapta el először.

Folyt az orra, 39 fokos láza volt, első nap csillapítani is alig tudtuk, mára már nem volt láza és csak köhög, a 4 hónapos kislányom és a férjem is beteg lett (nekik csak 38 fokos lázuk volt), én remélem megúszom, bár a torkom már nekem is fáj.

2012. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Apa és én nem,de a lányom(2,5éves) 3 napja,na nem vészesen,de náthás.Fiam (1 éves) éjszaka ébredt arra,hogy tiszta nátha s már nem tudtunk aludni rendesen.Nála nem tudom,mert viszont most fogzik.Felül 2 rágófog,alul a bal kettes és alul jobb oldalt egy rágót,melyből 3 már kint van.Lehet van több is.Hőemelkedése is volt estére. :S
2012. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Megmondtam... Éjjel 38,1 volt a kislányom láza már. Csodás. :(

2012. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam múlt héten náthás volt, nekem is kapar a torkom. Ma megint olyan mintha szortyogna, de hiába szívóm nem jön semmi az orrából, pedig sterimart is fújtam neki, remélem nem esik vissza, 10 hónapos. Szerintem ez a vacak idő az oka:((((
2012. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7 hós lány anyukája vagyok. Sajnos mi betegek vagyunk. Először én kaptam el, aztán most úgy tűnik a lányom is, mert már köhög és nagyon nyűgös szegényem... Amúgy nekem lázzal+fejfájással kezdődött, mára lettem náthás és fáj a torkom is :-(((
2012. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kitartás!

Mi is kúráljuk magunkat. De még mindig nagyon náthásak vagyunk a fiam meg én, Apa jobban van már ö úgy tűnik hamarabb kilábal belőle mint mi.

2012. szept. 23. 13:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6 éves lányom szedte össze a náthát 2 hete az oviban, 3 nap alatt túl is volt rajta, de sikerült tőle elkapnom. Most már (másfél hét elteltével) úgy néz ki, lassan túlleszek az orrfújásos köhögős időszakon. A fiam (18 hós) és a férjem egyenlőre megúszta. :)
2012. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!