Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem marad meg a kicsim a...

Nem marad meg a kicsim a babakocsiban. Eddig szeretett benne lenni, volt, hogy abban aludt az erkélyen, most viszont sétálni se nagyon tudunk babkocsival, mert egyből elkezd hisztizni. Most 3 hónapos. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Játékokkal már próbálkoztam, azok sem kötik le.

Arra gondoltam, hogy lehet, hogy csak nézelődni szeretne, dehát azért messze van még az, hogy ültetni lehessen a babakocsiban, és nem tudom, hogy addig mit csináljak vele.


2009. aug. 2. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nekünk is ez a problémánk!4 hónapos kislányunk nem marad meg a mózesban és kezdi ki nőni is, ezért rendeltünk egy új kocsit jövő héten hozzák ki.

[link]

2009. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ez oda fajult 3 hónapos korára, hogy a mózest le kellett cserélnem teljes babakocsistul egy viszintesig dönthető sport kocsira ;) És most lehet benne félig ültetni, de fektetve is jobban kilát, mivel sokkal kevésbé mély, azóta jobban elvan, de hamar megunja fiam a sétákat, akkor vagy bealszik, vagy sir :S de hát ez van, nem sétáltathatom kézben. Ha a te babád szeret hason lenni, próbáld úgy ki, sok babának bejön, hogy emelgeti a fejét és úgy nézeget a mózesből séta közben (persze a tetejét ehhez le kell szedned, hogy kilásson). Sok sikert :)

Egy 4 hónapos baba anyukája

2009. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 hós a fiam,és pont ez a problémám....Mi is vettünk új kocsit,amiből jobban kilát,de néha ez se segít.Mostmár nem köti le a "csak fekvés".Szerintem amíg nem fog tudni ülni,addig ez lesz.:-( Én is hasra szoktam tenni,azt nagyon élvezi,próbáld meg,hátha... :-)

2009. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szóval akkor nem vagyok egyedül. Pedig mindig azt látom, hogy más nyugodtan tologatja a babakocsit...

Próbáltam a hasra fektetést is, egy ideig bevált, de most már az se jön be:(

2009. aug. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!