Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nagyon megijedtem, a...

Anyukák! Nagyon megijedtem, a szemem is kisírtam az ijedségtől! Szerintetek van mitől félnem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hós és elég rosszul mozdult,mert feltérdelésből hanyatt esett és beütötte a kis buksiját,csak úgy koppant.

Utána hosszú percekig keservesen sírt.

Aztán fürdött,megvacsizott és már alszik.

Úgy viselkedett mint egyébként szokott.

Csak én vagyok halálosan ideges,ilyen még nem volt és amúgy is első gyermekem.

Le sem merek feküdni,nehogy a koppanás miatt az éjszaka legyen vele valami...

Szerintetek?Ugye csak túlaggódom?Agyrázkódást kaphatott?

Ha igen,azt már észrevettem volna?


2012. szept. 23. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Még tudod, hányszor fog koppani. Ajajj.

Ha utána nem volt gond vele, nem hányt, nem volt fáradékony akkor nicns gond.

2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
En pont szombaton voltam gyerek elsösegely tanfolyamon a munkämhoz!Ott mondtäk ha a gyerek beüti a fejet es azonnal sir akkor nincs nagy gond!Viszont ha nagyot koppan es normälisan orditana de csak nez meglepetten akkor azonnal korhäz es nem szabad kocsival elindulni mentöt kell hivni!
2012. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha mondjuk kőbe verte bele én elvinném egy koponya röntgenre. Ritkán, de előfordul, hogy a koponya belső csontrendszere (köre) reped meg és vághat el egy artériát. Ennek sincs azonnal tünete.

Nem rémisztésből mondom, csak erre figyelni érdemes.

2012. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj!Ekkora "esést"-inkább dőlést- bőven kibír.

A most 18 hónapos kisfiunk kimászott hajnali 2-kor a kiságyból,egy hatalmas puffanásra ébredtünk,és eszméletlen sírásra.Kb.10 hónapos volt akkor.Padlószőnyeg van a szobában az ágya alatt,arra esett.Gondolhatod,mennyire megijedtünk,egyből felkaptuk-volna,ha nem pattant volna fel magától,és nem indult volna el játszani a játékaival.Akkor már csak szipogott,aztán nevetgélt.Semmi baja nem lett egy kis ijedtségen kívül.Mi meg úgy betojtunk,hogy utána párnákkal pakoltuk tele az ágya mellett,ha netán megismételni kívánná legutóbbi produkcióját.Én azóta is felpattanok,ha nagyon mocorogni kezd,és megnézem,nem szabadulni akar-e megint a rácsok mögül... :D

Amúgy a rácsvédőre fellépvén libbent át,és azt hiszem kb. féloldalasan talpra érkezett,de azért a feje is követte valahogy a kis testét,úgyhogy annak is le kellett érkeznie valahogy a padlóra,és koppannia.Azóta nincs rácsvédő,csak takarók körben,de így is akkorákat koppan a feje éjjelente,mintha nekifutásból szaladna az ágytámlának...Hiába,kos jegyben született a drága... :P

Nap közben meg heppből a betonnak,járólapnak,fa széknek ütögeti a fejét teljes erőből.Tiszta kék-zöld a homloka,csak a legközelebbi hozzátartozók tudják,mert látják,hogy nem én verem...

2012. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2012. szept. 25. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!