Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ijesztett már rátok a babátok...

Ijesztett már rátok a babátok valamivel? Én nagyon megijedtem most!

Figyelt kérdés

Délután elég jókat alszik a kisasszony, 2-3 órát, mentem be a szobájába megnézni,és szólongaton,nem ébredt fel, kitakarom,semmi, megfogom a hátát és teljesen olyan volt,mint aki nem vesz levegőt. Azt hittem ott esek össze,már rázni akartam szegénykémet, potyogtak a könnyeim és akkor nagy nyúztozkodás közepette rámmosolyog.

Nem sok kellett,hogy szívrohamot kapjak


14 hónapos


2012. jan. 12. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szegény!

Én akkor kapok majdnem szívrohamot, amikor félrenyel és elkezd fuldokolni, köhögni, és látom az arcán, hogy nem tud levegőt venni...na akkor hirtelen rám is rám tör a sírhatnék.

2012. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úr Isten.Én ettől majdnem lefordultam a székről,hogy elolvastam amit írtál.Jó,hogy nem történt semmi,azért ilyen korban már nem is igen fordul elő szerencsére.Én még nem jártam így,remélem nem is fogok.
2012. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem olyan volt 2 éves korában, hogy lent voltunk a garázsban, társasházban lakunk és a lakások alatt vannak a garázsok egyben a parkoló is. Jött két kismama és elkezdtünk a garázs kapunál beszélgetni, közben ott szaladgált körülöttem a 2 évesem. Egyszer csak nem találtam a szememmel sehol, szólongattam és semmi, nem válaszolt. Bújócskázott és elbújt a parkoló autók mögé, nem válaszolt a szólongatásokra sem, na akkor hirtelen elkezdtem remegni, hogy eltűnt a gyermekem. Pedig nem volt egyetlen perc sem, hogy ne néztem volna rá, tehát ez gyorsan lezajlott, de a szívinfarktust hozta rám. A végén kiszaladt az autók mögül széles mosollyal, hogy itt vagyok:-))
2012. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én túlságosan vizuális típus vagyok, így ahogy elolvastam amit írtál nekem is elkezdett a könny összegyűlni a szememben.
2012. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt bementem a speizba és (utánamjött) ezt nem vettem észre becsuktam az ajtót és átmentem a konyhába erre hallom valaki nagyba dumál kerestem mindenhol csak nem találtam már majdnem a sirógörcs kerülgetett mikor elkezdte kaparászni az ajtot :D És megtaláltam
2012. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majdnem infarktust kaptam. Mentünk autóval valahová, volt kb. 9 hónapos a kicsim. "Beszélgettünk", én mondtam valamit, pl. mammamm, ő meg leutánozta. Ezzel játszottunk. Aztán egyszer csak belenéztem a visszapillantóba, és a gyerek feje lógott előre. Szóltam neki, semmi reakció. Egyből félreáll, ajtó feltép, a drágám meg vigyorogva rám nézett, és abbahagyta a kabát cipzárjának a szopogatását!

Konkrétan nekem meg megállt a szívem, azt hittem, rosszul van, vagy elájult. Fú, iszonyat volt! :(

2012. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jaj az uccso ütöt:D :D :D
2012. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

aha, olyan 14-15 hónapos lehetett, egyedül ebédelt én meg kihasználva az alkalmat gyorsan felporszívóztam addig. kb. 5 perc volt az egész. megyek vissza hozzá, hogy megette-e már az ebédet. gyerek belefejelve az ebédébe! rohanok hozzá, veszem ki közben rázom, kiabálok...

gyerkőc álmosan kinyitja a szemeit, rám néz és egy bazi nagyot ásít :DDD

2012. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

igen kétszer is, egyszer 2 hónaposan elaltattam a babakocsiban,és nem 5 ponton kötöttem be csak a derekánál,mert hát pici volt még nem is nagyon mozgott és hát,nem gondoltam volna hogy kijönne,lehetetlennek tűnt,20 percre rá,hatalmas ordítás,kisfiam ott feküdt a padlón,valahogyan kitornázta magát, a mai napig nem tudom,hogyan nagyon megijedtem

a másik ilyen most volt, 6 hónaposan kiesett a hintájából,ahova nagyon jól be volt kötve,nem magas a hinta nem esett nagyot,de majd kiugrott a szívem mikor hallottam egy puffanást és egy ordítást,ennél sem tudom hogyan csinálta

hála Istennek nem lett semmi baja,most 8,5 hónapos,de azóta minden nagyobb hangra felpattanok

2012. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hetesen mentünk mi is kocsival valahová! Én hátul a kicsivel, apa vezet! Nyár volt emlékszem, klímát még véletlenül sem kapcsoltunk volna, szóval picit meleg volt.... ! Mindig néztem nincs e melege a hordozóba, és megsimiztem valahol várva a reakciót, mivel abban a korban ugyebár sokat alszanak a kocsizást persze végig aludta! akkor is simiztem a pofiját semmi, kezét semmi, nem is éreztem akkor, hogy lélegezne tudjátok már kezdtem beforgatni magam..... Na akkor hangosan szólongattam de semmi.... Már párom is kérdezte hogy mi van, mi van, én meg rögtön sírógörccsel hogy, állj meg, állj meg, van valami, nem vesz levegőt :( :'( :'( erre mire megállt kisasszony rám nézett... Fuh, még most is ki ráz a hideg..... Vááááá meghalnék nélküle :(
2012. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!