Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok kinőtt ruháit hol,...

Babátok kinőtt ruháit hol, miben, hogyan tároljátok? Szeretném ha még a kistesó is tudná majd hordani őket.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 24. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemetes zacskókban (tisztában persze :o) , amiknek összehúzható a füle. Tisztán, összehajtva tárolom. Szekrény tetején, kamrában, itt-ott. :o)
2012. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szépen összehajtogatva egy nejlon zsákkal kibélelt pelusos dobozban (pampers vagy babylove). A zsákot bekötöm és a doboz összes nyílását jól beragasztom ragasztószalaggal. Ezek a dobozok pedig fel vannak téve polcra a spájzban.
2012. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szemetes zsák, ágyneműtartóban
2012. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is feltettem itt ezt a kérdést kb másfél éve, hogy dobozban tegyem el a kisruhákat, vagy zsákban? Én a zsák mellett döntöttem. Nagy 100l-es kukazsákba hajtogattam a kisruhákat, összekötötte4m a száját, a levegőt is kinyomkodtam belőle amennyire csak lehet, hogy ne érje levegő. Én úgy tudom és úgy tapasztaltam, hogy főleg a fehér ruhák ha levegőn állnak sokáig, megsárgulnak. Ezért döntöttem a doboz ellen, és légmentes zsák mellett.

Ja, és ezeket a padláson, de újabban a szüleim házában, az én volt szobámban tartom, mert ott van hely dögivel.

2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én épp nejlonban nem merem, mert van amitől elszíneződik.


én a pelenkás dobozokban tárolom, rá írtam a méretet (aztán kiderült, hogy több értelme lett volna külön tárolni a lányos ruhákat, úgyis át kellett válogatni.)


szóval bedobozolva állnak a szekrény felső polcain.

2012. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nylon szatyor, szekrényben. A fehér body-k mind megsárgultak, de csak azok, amiket anno domestossal próbáltam fertőtleníteni és fehéríteni...

Nálunk több tesó nem lesz, a húgomnak bedobozoltam és levittem a tárolóba. Remélem nem lesz bajuk.

2012. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dobozban a szekrény tetején, később megy anyósomékhoz, náluk több hely van:)
2012. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nagy ikeás dobozokban vagy légmentesen zárodo átlátszo dobozokban ,szekrénytetején.
2012. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Lidlben vettem a múltkor ilyen porszívóval légmentesre zárható zsákokat, nagyon sok kisruha elfér benne kis helyen és nem lesz dohos, poros szaga. Nagyon praktikus, nem tudom hol lehet máshol kapni ilyet, de nagyon ajánlom.
2012. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs az offért:

a LIDL-ben hol található ez a zsák, vagy mi a neve?

Saját márkás?

Köszi!

2012. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!