Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok kinőtt ruháit hol,...

Babátok kinőtt ruháit hol, miben, hogyan tároljátok? Szeretném ha még a kistesó is tudná majd hordani őket.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 24. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]



space bag a neve, nézd meg a képeket és valamelyik biztos elnavigál egy helyre ahol megveheted.


nekem is van, nagyon szeretem és pont arra használom,mint amire te is szeretnéd.

én még valamikor a quelle-től rendeltem, de azok ugye már megszüntek.

2012. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

itt is van:


[link]

2012. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

itt egy csomó:


[link]

2012. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszi. Bár még reménykedem LIDL-ben is, bár így én is meg tudom majd nézni, ha ott járok. (Bár lehet, hogy időszakos akció volt)

Még annyit kérdeznék, hogy ezek egyszer használatosak, vagy újra használhatóak?

2012. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

újra használhatóak.

nekem sokszor van olyan,hogy ki kell vennem belőle valamit. utána visszazárom és megint kiszívom a levegőt.

rengeteg helyet spórolok vele, de tényleg.

használom még a pótágyneműk tárolására is. csak akkor veszem elő ha vendég jön aki itt alszik, max 4-5 alkalom egy évben,így év közben nem fogja a sok helyet.

2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!