Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökmozgó kisgyerek mennyire...

Örökmozgó kisgyerek mennyire van el csatos hordozóbban?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom és egy pillanatra nem áll meg. Amig a nagytesóval a játszótéren vagyok, nem tudok vele mit kezdeni, mióta mászni kezdett. A babakocsiban csak akkor van el, ha tolom, ölben lenni sem szeret sokáig. Gondoltam rá, hogy kipróbálnék valamiféle hordozó eszközt, de eléggé tanácstalan vagyok. Lehet, hogy azt sem szeretné.
2012. szept. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én háti hordozót használok a 14 hónapos lányomnál.


Ő is sokat mozgott anno, amikor mászni megtanult. Akkor én sem tudtam megállítani.

Most, hogy már jár és levezeti az energiáját simán megvan a babakocsiban vagy a háti hordozóban.

2012. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nézz szét.

Kölcsönözz, és kitapasztalod, mi lenne jó.

2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos semennyire nem marad el, semmiféle testen hordozós kütyüben a fiam. Hordozókendőben pici csecsemőként még csak csak elvolt (így azt végülis nem feleslegesen vettem meg) de a csatos hordozóban, és kenguruban utál lenni akárhova csatolom.

Mei tait szerencsére csak kipróbáltuk a barátnőmékét így annak az árát nem buktam be, de a többit igen.

Nagyon jó amit előttem írtak hogy kölcsönözz egyet és próbáld ki mert ahhoz ezek irtó drágák hogy egyszer felveszed és nem jön be...

Amúgy pedig a járás megtanulásával oldódott csak meg a problémánk.

Ebben a mászós korszakban egyébként én volt hogy letettem homokozóba vagy a játszó gumitéglás részére nem volt beteges tőle szóval nem szedett össze semmit. Mondjuk kaptam a feddő tekinteteket de ugyan nem érdekelt amikor ordított a babakocsiban.

2012. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én letenném a játszón, ha olyan a talaj. (pl aprókavicsos. Hadd másszon. Adj rá vastagabb rucit, hogy ne fázzon. Persze ez csak jó időben mehet.
2012. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos felénk elég koszosak a játszóterek a kislányom pedig szopizza az ujját, nem merem letenni.
2012. szept. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!