Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti anyatejes babátok hány...

A ti anyatejes babátok hány hetesen aludta át először az éjszakát? Tettetek valamit érte vagy jött magától?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom kb 34 hós korában elhagyta az éjfél körüli szopást és este nyolc-kilenc után hajnal 3-4 körül kelt enni, de vissza is aludt azonnal (félálomban evett leginkább) kb reggel 6-7-ig.

Asszem 6 hós volt amikor a hajnali szopás kitolódott 5 órára körülbelül, és még visszaaludt úgy egy-másfél órára.


A fiam eleve ritkábban és nagyobb adagokat evett születésétől kezdve, ő 3 hósan este 10-kor szopott és hajnal 5-kor kelt enni és nem aludt már vissza egyáltalán... azóta is minden reggel 5-kor indul a napja (2,5 éves).

A lányomnál kipróbáltam többféle jóéjt pépet, hátha eltolódik a hajnali kelés de semmi sem változott, egyéves koráig kelt hajnalban szopni.

2012. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már mikor hazajöttünk a kórházból.
2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetes korától aludta át az éjszakákat, mikor elmúlt a hasfájós időszak.
2012. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos korában. Azóta is alszik este 21:30-tól, reggel 7-8-ig.

Nem tettem semmi különöset.

Külön szobában alszik-talán ennyi.

A tesók is ugyan így voltak, 3-4 hósan már végigaludták az éjszakákat.

A legkisebb 11 hónapos, még mindig 4-5x szopik, de éjjel már nem kéri.

2012. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy a különszoba segít? Én eddig nem mertem másik szobába aludni, hogy lásson ha bármi van. Első baba így nem tudom mi a jó. Persze siettetni sem szeretném mert még nagon kicsi, úgy gondolom úgy három hónapos koráig nem teszek semmit sem. Most 6 hetes.
2012. szept. 26. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora körül, magától. A külön szoba nagyon fontos. Mi később egy időre beköltöztettük őt a mi szobánkba, de nem bizonyult jó ötletnek. Külön szobában végigalussza az éjszakát, velünk egy szobában nem, mert forgolódunk és erre felkel. (nem hangosan persze, de akkor is felkel rá)
2012. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


4. vagyok (a 3 gyerekes) :)

Nálunk akkor aludták át az éjszakát amikor külön szobába keültek. Sokszor a mi rezdüléseinkre ébrednek fel a kicsit, vagy Apa horkolására :)

Azt mondják az "okosok" hogy az anya illata miatt is többször ébrednek a Picik.

6 hetesen még én nem tenném külön szobába azért. Neki még teljesen jogos az éjszakai ébredése :)

Sőt, ha azt vesszük minden kisbaba más igényekkel születik. Lehet, hogy többször eszik keveset és ezért ébred éjszaka többször.

Én akkor tettem őket külön szobába amikor már mellettünk átaludtak 2-3 éjszakát (pl. este 10-5-ig)


Bébiőr mellé, szobája ajtaja becsukva...azóta reggel 7-8-ig alszik, pedig van egy 4 és egy 5 éves tesója is :)

2012. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kisfiam 2,5 hónaposan aludta át először az éjszakát. Este 9-től reggel 6-ig. Nem tettem érte semmit.

Egy szobában van velünk, nem ébred semmire, még apa égzengető horkolására sem :)

2012. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!