Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10.5 hónapos babának nem...

10.5 hónapos babának nem kevés a napközbeni egyszeri alvás?

Figyelt kérdés

Délután 1-3-ig, de van, hogy tovább is alszik.Tehát 2órát minimun, de tegnap3,5 órát aludt.

Van egy 2,5 évesem és próbálom egyszerre altatni őket, h legyen egy kis nyugi nekem is délután.

Igazából reggel 8-fél 9 felé ébred a kicsi, és kb. délben kezd már nyűglődni, de akkor még tudom húzni fél 1-1ig az időt.Este 7-kor már megyünk fürödni, tehát nagyon több alvás nem is férne bele a napba.

Jó kedvű, mozgékony kisbaba.


2012. szept. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt a lányom, amikor átállt az egyszeri alvásra.

Van, akinek a 15 hónapos gyermeke napi 2× alszik még.


Szerintem nem kevés. A gyerekek tudják, hogy mi kell nekik és mire van szükségük.


Most 14 hós a lányom, de előfordul, hogy 3-4 órákat alszik déltől.

2012. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21-én múlt 10 hónapos, szintén most van átálló időszakban, van, hogy déltől alszik 2 órát, akkor este 5 körül még 1 órát alszik. De ha déltől alszik 3 órát akkor már nem alszik, viszont a fürdés ilyenkor hamarabb van 8 helyett fél nyolckor, mert már nyűgös ha tovább húzom.
2012. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kevés. enyém már 4 hónaposan 1szer aludt csak.
2012. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az én kislányom csecsemő kora óta napi fél-1- órát alszik, de van hogy másfelet is , nagyon nagy ritkán....ma éjszaka 6 órát aludt....14 hónapos....mit nem adnék, ha aludna....:-)
2012. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!