Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá szoktál nézni a gyerekedre...

Rá szoktál nézni a gyerekedre (nagyobbacska) a napközbeni alvás alatt?

Figyelt kérdés

Én nem tehetem...:S Fényre azonnal felnéz, nem alszik mélyen.

Hálózsákba teszem, mert megtűri szépen, így nem takarózik ki és bakapcsolom a légzésfigyelőt. Akár 2 órán keresztül is alszik. Ha benézek rá, akkor fel is ébred és ennyi volt.

Mi a véleményetek erről?


2010. máj. 2. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettm: 1 éves.
2010. máj. 2. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
En mindig ranezek, betakargatom. Nalunk is le van huzva a redony es nincs nagyon sotet , de vilagos sem. Szerencsere mikor bemegyek az egy sotetebb folyosorol van igy nincs nagy fenyvaltozas es nem ebred fel miatta. Nem tudod megoldani hogy mikor bemesz ne legyen vilagos? A ferjem kamerat akart hogy lassuk ahogy alaszik :D Az is lehet egy jo megoldas :o))
2010. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod hozzászoktatni, hogy nem sötétben alszik nappal, hanem világosban?

Nálunk simán alszik úgy is.

Én mindig ránézek, főleg, ha már tudom, hogy lassan ébredezni fog, mert van úgy, hogy nem is "szól", hogy felébredt, csak eljátszadozik, és mindig félek, hogy nekiindul, és kimászik a rácsos ágyból.

15 hónapos kis "akrobata" anyukája

2010. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam benézni, arra tuti felébred. 13 hónapos.
2010. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!