Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hogy éjszakai...

Mit csináltok, hogy éjszakai szoptatásnál minél könnyebben ébren maradjatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
húú,az elején én is ezzel a problémával küzdöttem.Sokszor a picurka jóízűeket aludt a cici,így rettentő hosszúra nyúlt a szoptatási idő.ami nappal persze nem baj.De éjszaka azért elég kellemetlen).Így a tejcsit lefejtem és éjszaka megkapta cumisüvegből!
2012. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én alszom egyszer napközben,így könnyen fenn bírok maradni míg szopizik,büfizik és elalszik a gyermekem.
2012. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne is mondd...néha 20 perc alatt végez, néha meg másfél óráig csüng rajtam, ha leveszem magamról rögtön sír, amit nem hagyhatok, mert egyből felkelne a nagy. Néha már a lábam is remeg annyira fáradtan ülök a széken, sajnos még nem találtam az álmosságra jó ellenszert...
2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csináltok valamit közben? Olvasás, tévézés, stb...
2012. szept. 26. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem netes telefonom van,ezzel konnyebb volt picit,bar a betuk azert osszefolytak.. 20 perceket szopizott mindig,de nekem az is kegyetlen volt,foleg az elejen,amikor amugyis kevesebbet aludt,sirt ejszaka/nappal..keveset birtam enis pihenni. En felcsaptam a nagy villanyt is,hogy a feny jobban ebren tartson,ami amugy nem nagyon hasznalt..1x bealudtam 5 percre (csak szunyi lehetett), utana mindig jobban odafigyeltem..agyban szopizott,a meleg kenyelem pedig megvolt nekem,igy tenyleg nagyon rossz volt kibirni h ne aludjak el.. kesobb a tv-vel is probalkoztam,de az sem jott be. itt az egyeduli megoldas sztem az h megprobalsz koncentralni h ne aludj be:)
2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TKI Ibolya ***** válasza:
81%
Én semmit.Jó ízűeket aludtam.
2012. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos koráig kelt éjjel, egyre szörnyűbb volt, a végén már remegtem a fáradtságtól minden egyes éjjeli szoptatáskor. Kislányomnál ilyet nem játszunk. Ha felébred, átviszem magunkhoz, a nagy ágyban szopizik, így az egész művelet nagyjából fél percemet veszi igénybe.
2012. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a nagyobb lányomat kb fél éves korától ágyban szoptattam, aludtam, de még ilyen kicsiként nem merek elaludni (1 hós). Reménykedtem, hogy valakinek van valami tuti módszere. :)
2012. szept. 26. 22:40
 9/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en akkor talaltam erre az oldalra , nekem is okos a telefonom:-) de feladtam, foleg amikor egyik reggel lattam milyen kommentet kuldtem az egyik kerdeshez... szoval a franciaagyban fekve szoptattam,es aludtam kozben.
2012. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!