Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek már? 6 hónapos...

Mit tegyek már? 6 hónapos manókám már több, mint 2 hete nagyon csúnyán köhög.

Figyelt kérdés
Már többször levittem az orvoshoz,meghalgatta,de mindig elküldött,hogy itt vannak valós betegek is,nem csak aggódósok.Azt mondja tiszta a tüdeje,meg,hogy egy kis köhögés belefér és az akár 4-5 hétig is eltarthat.És persze finoman azt is közölte,hogy ő még nem hallotta köhögni...basszus azt hiszi unatkozom azért járok a nyakára!?Tényleg csúnyán köhög,olyan szakadozottan,de mégis fullasztóan...nem tudom jobban leírni.Szerintetek?Vigyem másik orvoshoz?Félek nehogy baja legyen.Amúgy 2. gyerek,nem vagyok túl parás,de ez azért tényleg aggaszt.Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 27. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz. Olyanhoz aki komolyan vesz.
2012. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rinatiol szirup, vagy fluimucil. Ezeket lehet kapni babáknak is recept nélkül!

Taknyos is?

Szárazon vagy hurutosan köhög?

2012. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vidd el másik orvoshoz is.

Adtál neki vmit a köhögésre? Az én kisebbem is 2 hétig rondán hurutosan köhögött, meg folyt az orra, de aztán szépen elmúlt. Sinupret cseppet adagoltam neki. Ha még nem tetted meg, ezt is érdemes kipróbálni. Homeos készítmény, tehát ártani nem fogsz vele biztosan, de minket már sokszor átsegített a bajon.

A leírtak alapján ez a gyerekorvos egy idióta, keresnék másikat... Egyszer jártam úgy én is az akkor 2 hós kicsimmel, hogy kezdet köhögni, náthásodni, de épp helyettesítették a mi dokinéninket. Közölte az a barom, hogy semmi baja a babának. Ez volt délután. Annyira nem volt semmi baja, hogy másnap már enni sem tudott, de legalább már volt a mi dokink, aki azonnal antibiot adott neki, pedig nem az a fajta, aki minden vacakra begyógyszerezi a kicsiket. Csak azért írtam le, hogy gondold át az orvos váltást. Jobbulást a babának!

2012. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az orvosod egy idióta. Mi elég sok köhögős nyavaján mentünk már át, ami segít, nappalra köptető, este én feldarabolok egy fej vöröshagymát, és beteszem a szobájba, mellkasát be tudod kenni disznózsírral,majd rá egy kis textílpelus, és utána felölötzetetni,1-2 éjszaka alatt rendbejön. Persze nagyon jó a amai orvostudomány, de azért az öregek is tudtak régen. Valamelyik éjjel mindektten megfáztunk a fiammal, és reggel már taknyos voltam, ő meg éjjel kezdte a köhögést, betettem neki a hagymát, és azóta kutya baja. Egy próbát megér (büdi lesz a szobába :-))Ha 2-3 nap alatt sem múlik akkorismét doki.


Nekünk volt egyszer olyan, hogy nagyon rég óta köhögött a fiam, kb 3 hetig, ha futott egyből meg kellett állnia és köhögött, elvittem dokihoz azt mondta semmi baja, majd elvittem magán allergológushoz, azt hittem allergáis lehet, és ott ahogy hallgatta derült ki, hogy hörgőgyulladás. KApott r gyógyszert, és szerencsére azóta sem volt ilyen fulladásos köhögésünk mint akkor.

2012. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagymatea, stodal, csodákra képes!
2012. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babyluff mellkasra ,hátára(balzsam)
2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha van hangrögzítő a telefonodon, akkor vedd fel!

És akkor majd az a paraszt nem néz idiótának!

2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat,babyluuf a neve
2012. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!