Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húzzak rá pelenkát, vagy...

Húzzak rá pelenkát, vagy továbbra is folytassam amit elkezdtünk?

Figyelt kérdés
Fiam 2 éves, és elég ügyesen rácsücsül a bilire mikor pisilnie, vagy kakálnia kell és végzi is a dolgát, de csak ha csupaszon van, viszont ha ráadok bugyit és vagy nadrágot,akkor nem szól és elereszti magát....:( most a hidegebb időkre nem maradhat csupaszon mert megfázik, és azért már lassan illő lenne tudnia a dolgokat! Mit tegyek akkor húzzak rá pelenkát, vagy "engedjem" hogy bepisiljon és tovább türelemmel magyarázzak? ( 1 hete magyarázom ,hogy ne pisiljon be , és egyébként nem is szereti a bugyit sem és a gatyót sem, ha nincs rajta pelus! ) mit tehetnék? valaki tanácsolna valamit? ( még nem beszél, egy-két szót tud mondani, eléggé babás baba még , kisebb is mint a többi, de ahhoz képest hogy csupaszon végzi a dolgát nagyon ügyes szerintem) légyszíves adjatok , valami tanácsot! Köszönöm!
2012. szept. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

összeköti ő még a pelust a bugyival,azt hiszsi egy és ugyanaz, és azt gondolja abba lehet belecsinálni, nem tudja megkülönböztetni őket.

amikor feladod rá a bugyit, akkor vigyél oda pelust is, és magyarázzad neki, hogy ez most nem lesz rajtad, csak a bugyi, és hogy bilibe kell majd, közben mindent mutassál is neki.

2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt egy alkalom mikor szerintem tudatosan és lehúzta a bugyit és úgy csinálta ahogy mondtam neki! igen sokat mondom neki hogy ez nem pelenka hanem bugyi, anyán is van és ő is lehúzza mikor kell neki! :(
2012. szept. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!