Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés téma! Nem törik...

Gyerekülés téma! Nem törik fel miatta az autót, fel kell hurcolni a lakásba? 0-18 vagy 9-18 kg?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik lehet a jobb, van ilyen valakinek?


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszönöm szépen a segítséget!


2009. aug. 3. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Már ötvenszer körbejártam a témát, de nem jutok dűlőre magammal :(
2009. aug. 3. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Besafe ülést venném a helyedbe. Nagyon jókat olvastam róla! A törés teszten is jó minősítést kapott.

A másik kérdésre nem tudom a választ, én is kíváncsi vagyok mit tanácsolnak a többiek!

Szép Napot kívánok!

2009. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos, jó kis ára van mindegyiknek...

A gerekülés vásárlásánál az a lényeg, hogy tartós legyen, tehát sokáig tudd használni, kényelmes legyen a babának és a kocsidba ba tudd szerelni...Nem mindegyik gyerekülés szerelhető be, vagy van, hogy kiegészítőket kell venni hozzá...

Azt azért jó tudni, hogy az olcsóbbak is ugyan olyan biztonsági előírásoknak kell hogy megfeleljenek...

Te tudod, milyen a környéketek,benn mered-e hagyni vagy sem.

Meg a mérete is attól függ hogy mennyi idős a babád.Mindenképp a korának és súlyának megfelelőt vegyél!

Ha még pici, akkor 0-9 kg, ha már tud egyedül ülni, 6-7 hónapos, veheted a nagyobbat!

Ne vegyél semmiképp használtat! És ellenőrizd, hogy a kód-jele 03-al vagy 04-el kezdődjön, mert ez az EU-szabályzatnak megfelelő, a rendőr is ellenőrizheti,ha megállítanak és megbüntethet, ha nem szabályszerű a babaülés...Legalább is ezt hallottam.

Nekünk olyan van, ami a babakocsival együtt volt, 0-13kg-ig lehet használni. Menetiránynak háttal kell becsatolni, így minden típusba beszerelhető könnyedén a biztonsági öv által. Egy mozdulattal ki lehet venni a kocsiból és nem is nehéz,így én sose hagyom benne (főleg hogy a kisasszony jókat alszik a zötykölődéstől.)Ha majd nagyobb lesz a lányom (ma 8 hónapos,és 8.7kg), veszünk olyat, amit benn lehet hagyni, de ezt még 5-6 hónapig is simán tudom használni.

Remélem, tudtam segíteni valamennyit, hogy sikerüljön döntened.

Üdv.

2009. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok...

A 0-18kg-ignak van szerintem betéte, hogy az üjszülöttet is be lehessen tenni... Én azt venném a helyedben, mert azt tényleg jó sokáig tudod használni.

2009. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a ferrárira szavazok,igaz eből van egy másik fajta,inkább azt,az jobban dönthető.A nanai ülések szerintem em biztonságosak.Az izi confort is nagyon jó,jó a töréstesztje,de elég drága.A brevi és römmer ülések is nagyon biztonságosak,és kb ilyen árba vannak aminek van fejszükítője is,és jól dönthetők.
2009. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

8 hónapos a babám, 9 kiló és már tud önállóan ülni.

Találtam olcsóbb üléseket is, de azokra ránézek, és összetörnek :(

Ha van más ötlet, szívesen fogadom, nem ragaszkodok hozzá, hogy kiadjak 50ezer ft-ot, ha van olcsóbb is, ami szintén jó!

Köszönöm szépen!

2009. aug. 3. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Ferrari vagy a Besafe, a másik kettőt nem ismerem és nem is tetszik.
2009. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
11.05-ös vagyok.már nekem is zsong a fejem a sok utánanézéstől.bevettük magunkat egy autletbe is ahol üléseket próbálgattunk,itthon törésteszteket nézegettem.tapasztalatokat gyüjtöttem.Sajna olcsobb kategóriába nincs biztonságos gyerekülés.30-felfele már igen.egy szalonos ismerősöm ajánlotta a römmer márkát,és a béby confortot is.én fémvázast veszek,mert nekem ezek biztonságosabbnak tünnek mint a műanyagos.de igazából itt is vannak ellentmondásos dolgok is,igy az aranyözéputat választva egy brevi fejszükítős melett döntöttem.
2009. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!