Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól tehetem a...

Illesdorottya kérdése:

Hány hónapos kortól tehetem a lányom a járókába? Be tettem a lányomat (5 hónapos és 3 hetes) a járókába, egy 5 percre nagyon élvezi! Nagy bajt csináltam vele, hogy be tettem a járókába?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 08:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akkor miért gyártanak ilyet,ha olyan káros,a volt osztálytársnőm ö a kislányát 5 hónapos kortól bele ültette, most már 8 hónapos és semmi baja sincs,ezt mondta,nem tudom,hát akkor nem rakom bele,köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 1. 12:00
 12/19 A kérdező kommentje:
mert itt mindenki járókának hívja,hát ezért!a bébikompot.Akiket én ismerek mindenki bele tette.
2012. okt. 1. 12:05
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

jaa, hát akkor tedd bele :)

főleg ha 3 hónap használat alatt a barátnőd babájának semmi baja! igaz, majd az iskolában jönnek leginkább a "mellékhatások", de hát ők már tudják a 8 hónapos babánál :)

meg egyébként is, ha mindenki használja akkor miért ne? a legtöbb orvos és gyógytornász tök hülye ebben a témában, fingjuk sincs mi az az egyensúly vagy hogy kimarad a mászás, vagy hogy elgörbül a gerince mert még nincs megerősödve az ilyen kényszerített testhelyzetre...

2012. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

csak erre a miért gyártanak dologra. most komolyan, csak olyan dolgokat gyártanak ami nem árt? nem ártanak cigarettát, alkoholt, vagy csak ha a baba dolgokat nézzük, ott az az erszény amiben tavaly több baba is meghalt. betiltották amerikában, de nálunk lehet kapni...

elég butaság ezt a logikát követni

2012. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Itt amúgy Ukrajnában nincs gyógytornász csak úgy mellesleg,orvos van meg egy védőnő aki foglalkozik a kislányommal.Akik amikor a babám be volt még mindig sárgulva egy hónaposan a sevenaleta gyógyszert írták ki a kezelésére,amit nem adtam neki a gyógyszert,mert utána néztem hogy a gyógyszer epilepsziásoknak való nyugtató,itt ilyen megbízhatóak az orvosok!a múltkor a csont orvos megnézte felültette és ennyi volt.
2012. okt. 1. 12:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért gyártják, mert a buta tájékozatlan anyukák úgyis megveszik a gyereküknek. Ezeknek a cégvezetőknek nem az az érdekük, hogy a te gyerekednek ne legyen egész életében gerincproblémája, hanem hogy tök mindegy, mivel, de termeljenek maguknak annyi pénzt, amiből megvehetik a hatodik luxusvillájukat. Amiből lehet pénzt csinálni, azt gyártják.
2012. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Értem,de én ezt nem vettem a sógornőmé volt,itt laktak ők is anyósoméknál.Egy szó mint száz nem teszem bele a lányom egy 5 percre sem,köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 1. 13:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy hallgatsz a válaszolókra! A kislányodnak így a legjobb és hipp-hopp megtanul szaladni nemsokára bébikomp nélkül is meglátod.
2012. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 feketeorsy válasza:
40%
Mi is jarokanak hivtuk ezt a dolgot, ugyanis a baba felall benne es lepeget, tehat jar. Tesommal egyutt ilyenben tanultunk meg jarni, es igy 30 ev uta sincs kutya baja a gerincunknek. De hat mindenki csinlja a sajat elvei szerint, azert viszont ne ugassuk le a kerdezot.
2013. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!