Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Úgy szégyellem magam, csinálta...

Úgy szégyellem magam, csináltam egy kis hülyeséget?

Figyelt kérdés

Párommal ebben a hónapban szűkösen jövünk ki, egy hirtelen, nagyobb kiadás miatt (baleset miatt).

Nem szoktam szerencsejátékozni, egy hónapja vettünk sorsjegyet, akkor nyertünk is pár ezer forintot.

Ma hirtelen ötlettől vezérelve bementem egy lottózóba és vettem egy 500 forintos sorsjegyet, reggel óta az az érzésem volt, hogy nyerek. Természetesen nem nyertem.

Annyira dühös vagyok magamra, hogy ilyen meggondolatlan és

naiv voltam, főleg párommal szemben rossz húzás volt...azóta azt számolgatom, milyen ételt főzhettem volna ebből.

Másnak is volt már ilyen hülyesége?


2012. ápr. 25. 09:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Volt hát, de nem 500 ft-om bánta,inkább 10.000ft, és nem sorsjegyre ment el! ! Ne bánkódj, okulj belőle!
2012. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
egy pár napig próbálj meg apróságokon spórolni, amíg ki nem tesz 500ft-ot és akkor olyan, mintha el sem költötted volna
2012. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen jött, könnyen ment. Tekintsd úgy, hogy a nyert pár ezer Ft-ból dobtad ki az ablakon.
2012. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az lesz spórolok! Köszi a válaszokat!:)

Jah, okultam belőle.

2012. ápr. 25. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ennyire rossz a helyzet idehaza?? Sajna nálunk is előfordul a százastologatás, és hát ha lennének megtakarításaink akkor ez nem fordulhatna elő. Mi is belebuktunk a frankhitelbe, és olyan elkeserítő hogy több év munkája (milliókat buktunk) ment el arra hogy a bankárok gazdagodjanak. De legalább megmaradt a ház...Ennek is örülhetünk. És hát ha történik az emberrel valami, (betegség, baleset stb) akkor aztán borul minden. Nálunk kora tavasszal volt a mélypont mert nem kezdődött még a szezon (munka) és volt amikor a 48ft-os aprókrumplit vettem a nagy helyett...

Fel a fejjel, innen már csak felfelé vezet út!

Üdv.

2012. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már párszor, igaz nem sorsjeggyel, inkább tippmix. Sokszor nem nyertem vele, és akkor feleslegbe dobtam ki 200, 500, 1000 Ft-okat. Persze azért jó volt néha nagyobb összegeket nyerni vele, de ha nem költöttem volna el azt, amit elvesztettem, jó pár ezer FT-al gazdagabb lennék... de már mind1, azóta nem játszom annyit:)

Én inkább azt szégyenlem, h ilyen anyagi helyzetben van az ország nagy része, h 500 Ft-on is töprengeni kell. Sajnos nálunk is így van, be kell osztani a pénzünket a hó végére. Pedig fiatalok vagyunk, huszonévesek, jó végzettséggel, és mégis:/

2012. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden hónapban elcsábulok. Amikor hó elején veszem a gyerek bérletét,mindig veszek egy puttót...még 1x sem nyertem!!!
2012. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!