Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a nővérem? Mit...

Miért ilyen a nővérem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves babája és iszonyú kényelmes. Mármint hetenként lesz vmi "baja" , pl. elkezd nagyon fájni feje, hasa, keze, lába...Akkor körbetelefonál mindenkit (leggyakrabban anyánkat), h jjjön és segítsen neki, mert nem bírja! (Anyám dolgozik, csak úgy mellékesen szabinapokat vesz ki!)

Én is mentem már párszor 2 gyerekkel (én nem tudom kire rábízni őket.....!), de akkor az volt, h mind a 3 gyerek a nyakamba, de főzzek már neki egy levest, mert olyan jól esne neki...stb.

Legutóbb begorombultam, közöltem, ácsi-bácsi van.

Azóta tőle is meg anyámtól is megkapom, h micsoda szívtelen dög vagyok....

Megírom, ez a része annyira nem zavar...csak a nővérem lustasága, meg az h neki ez természetes!!!!??

A férje ráhagyja, az megmondta, h ő keresi a pénzt, ha egy napot is elmegy szabira, másnap veheti át a munkakönyvét. (Ami igaz is)


2012. okt. 1. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A nővéred kihasznál titeket, de azért, mert hagyjátok. Ha nem ugrana neki mindenki egy füttyentésre, akkor már mindjárt venné a fáradságot, és főzne valamit, nem mást csicskáztatna.
2012. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :)

Nekem is két gyerek, tesó már a babavárásnál akarta, hogy segítsek. Előtte sem jött soha segíteni, betanulni, de én menjek a 3 és 1 évessel.

Mikor megszületett a kicsi, egyszer mentem, mert nagyon kért, de másodszor már nem, mert láttam, ha ott vagyok, lustul. Azóta is mindig kéne segítenem, de nem érek rá, tényleg. Ő sosem jön. Nem hagyom magam kihasználni, nem érdekel, ki hisz kegyetlennek.

2012. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele!Az ö gyereke oldja meg egyedül!Ha anyukäd nem veszi eszre hogy kihasznälja az az ö baja de majd ha szeretne kicsit pihenni es szabira menni de mär nem tud mert az összes szabijät a tesodra hesznälta el akkor tälän ö is eszre veszik hogy kihasznältäk!
2012. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!