Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai szoptatásról hogy...

Éjszakai szoptatásról hogy lehet leszoktatni 5 hós babát?

Figyelt kérdés
Ha hagyom sírni az úgy le lehet?
2009. aug. 4. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

Jó ég :( Szerintem ne kérj véleményt, ha nem bírod a "más" választ!


Mit szólsz majd (de neked ezt ne adja Isten!!!) ha már több mint 2 éve 1 éjszakát nem alszol végig?! 2-3 óránként ébredsz, mert hogy ilyen is van.


Fáradt az ember-de tanuljon meg magán uralkodni! Főleg ha gyereke van.


Pihenj többet, nappal míg a babád alszik. Mert ha már most ilyen ingerült vagy mi lesz később?!

2009. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves 12.24-es. gondolom a te babád 1 hőnapos korától végigaludta az éjszakát, vagy volt valaki, aki foglalkozott vele, amíg tepihentél. ebben az esetben szerencsés vagy. én vendéglátóban dolgoztam, tehát éjszakáztam eleget, mégis volt, h sírva könyörögtem a kisfiamnak, h aludjon végre, mert elájulok a fárdtságtól. persze nem értette meg, mert még csak 5 hós, de az anyaság nem arról szól, h beledöglesz, mire felneveled a gyereked. persze valószínű, h én sem fogom már az életben kialudni magam, de ezt vállaltam, viszont alvásra még az anyáknak is szüksége van. és gondolom a többség nem a gyes miatt szült gyereket.
2009. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Közben néztem a "kevésbé hasznos választ is" - és, hogy az reagáltad le így. De akkor is, nyugi!!! Ez a legfontosabb,Neked meg a babádnak is! (mégha néha nehéz is)


Pihenj nappal (ha tudsz) míg Ő alszik-még mindig csak ezt tudom tanácsolni.

2009. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Neked most a baba legyen a legfontosabb - ha nappal elalszik, feküdj te is le, és aludj ha tudsz, de lagalább is pihenj. A háztartás várhat, vagy a férjed is belesegithet, de ha elmarad, az se olyan baj. LEgyél ott, ha a babának kellesz és pihenj,amikor tudsz - ez a fontos. Késöbb ugyis változik a helyzet.
2009. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
.
2010. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sírni hagyni semmiképpen.

Mondjuk nekem 3,5 hónapos a fiam. Nála még javában folyik az éjszakai szoptatás. Múlt éjjel 3x keltem fel például. Szerintem ez volt eddig a maximum.

Nekem is az a taktikám, hogy éjjel nincs lámpafény, se szórakoztatás, csak szoptatás teljes sötétben. Utána hamar elalszik és tehetem vissza az ágyba.

Egyébként szép dolog, hogy csak a babával törődjek és akkor aludjak nap közben, amikor ő is durmol.

Szép, ha a férj is besegít a háztartásba, vagy valaki besegít.

De ha ez utóbbiak nincsenek meg, akkor mihez kezdjen egy anyuka? Napközben van bőven tennivalója, mert talán még kaját sem tud rendelni, hanem főzni kell (+ ezután mosogatni, néha takarítani, mosni, teregetni, ilyenek)

Én talán szerencsésebb vagyok, mert közel van a segítség, De a kevésbé szerencsésekkel mi lesz?

2011. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!