Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet mosható pelenkát kapni? Esetleg turiban, bizományiban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Pamut lappelenkára (tetra), vagy nadrágpelenkára gondolsz?
2012. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nadrágpelenkára.
2012. okt. 2. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Turiban, bizományiban szerintem maximum régi tipusú gumibugyikat lehet kifogni, azt se sűrűn.

Mosható pelus egyelőre nem nagyon terjedt el Magyarországon. Pontosabban használják már egyre többen. (Köztük mi is) Csak nem jellemző, hogy lennének üzletek. Bp-en pl. egyről tudok, de elég drága az is. Inkább neten lehet rendelni.

Mielőtt kitapasztalnád, hogy melyik típus válik be nektek, érdemes akár használtan is venni párat.

2012. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az utóbbit egyébként nem magam miatt írtam, (most lehet, hogy úgy jött le), hanem tényleg érdemes kitapasztalni, hogy melyik válik be, mielőtt élesbe rendelnél.
2012. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit priviben írtam, az első fele nem aktuális. Utóbbi, igen, hogy tanácsot szívesen adok.

Kérdést a listából töröltem, ha kérdésed van, priviben találsz meg.


Üdv.

2012. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
piac ?:D
2012. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziget u. 37 sz. alatt van egy kis bolt./piac/felé..

Most vettem ott.

2012. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!