Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne vinni babalátogatóba?

Mit lehetne vinni babalátogatóba?

Figyelt kérdés
6 hetes lesz,mikor megyünk.Egy kis játék már van,de amellé még szeretnék valamit.Anyuka édességet kap,de a babának kellene még valami.Törlőkendőt nem szeretnék,nem tudom,mennyire érzékeny a bőre.
2012. okt. 3. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te azt nem akarsz, ennek ellenére én nagyon örültem a törlőkendőnek, pelusnak, fürdetőnek, olajnak, ilyesminek. :) Emellett kaptunk mi is kis csörgő-zörgő játékokat, rágókát, kis rucikat, kis párnát... Én mindig csokit kaptam, Apa mindig valami piát. :) Sosem volt itthon annyi édesség meg alkohol mint akkoriban. :D
2012. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vigyetek babakalendáriumot. én most kaptam a páromtól. (már ha első baba!) egy éves koráig segít ellavírozni a gyerek körü és fényképeket lehet bele ragasztgatni,meg infókat leírni (mikor fordult,mosolygott,emelte a fejét,hány kiló és centi volt ekkor és ekkor...)

bár ha nem vagytok gyakori kapcsolatban a babával és mamával,akkor nehéz lesz,mert lehet van ilyenje. vihettek játszószőnyeget is. csak tényleg az a kérdés,mi az ami nincs még nekik...

2012. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkatorta?

[link]

2012. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pelenka vagy pelenkatorta. Ruhácskát kicsit nagyobb méretben hogy biztos jó legyen, későbbre mikor már eszik aranyos étkészlet. Vagy babaplédet aranyos mintával.
2012. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát,annyira nem vagyunk közeli kapcsolatban.3 éve dolgoztunk együtt,azóta én eljöttem abból a városból,de tartottuk a kapcsolatot.fogalmam sincs,mi van nekik.
2012. okt. 3. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:

így tényleg nehéz lesz! akkor ne olyanon gondolkodj,ami most használhatnának,hanem olyanon,amit később! például az előző válaszoló "étkészlete" tetszik (kiskanál,kisvilla,csőrös pohár, tányér...) ilyet még biztos nem vettek meg előre.

vagy én például mosható pelust szeretnék használni, vegyél nekik egy darabot, (ezek nincsenek méretezve,megveszed őket újszülöttre és mivel állítható, a 2 évesedre is rá tudod adni) hátha ők is megszeretik(környezet barát, olcsóbb,mint az eldobható, nincsenek benne irritatív anyagok...stb).

[link]

csak egy példa. remélem segítettem valamit :$

2012. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
[link] most találtam szerintem nagyon aranyos:)
2012. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jégtánc ***** válasza:
Mi is pelenkatortát kaptunk,benne rágóka,Lencsibaba:) Nagyon örültem neki,meg persze a többi sok pelenkának törlőkendőnek:)
2012. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én 6 hetes baba mellett nagyon örültem, amikor főtt kaját hoztak :) volt, aki fagyasztva hozta, de a barátnőm eljött meglátogatni és nálunk főzött egy fincsi levest.

Vagy bébiétel melegítő. Ilyenre pl nem biztos, hogy adnék ki pénzt, de gondolkodtam rajta, hogy nem lenne rossz kapni egyet :) de én sajna nem kaptam senkitől :)

2012. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mintás textilpelenkát, rágókát, törölközőt, fa betűket, amiből ki tudják rakni a baba nevét.


[link]

2012. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!