Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre is elnézést, akinek nem...

Előre is elnézést, akinek nem inge. Miért van az hogy úgy csinálnak az anyukák mint akik fogyatékosak? Ott küszködik a másik és nem segítenek?

Figyelt kérdés

Van gyerek tudják milyen nehéz cipekedni és úgy csinálnak mint akik vakok meg süketek.

Cipelem a kicsit és ha megszakadok se tudom a nagyot felöltöztetni az oviban mikor megyek érte. A babám még ülni se tud csak forog. őt félkézzel fogom hogy ne essen le a padról a nagyot félkézzel próbálom öltöztetni és basszus senkinek eszébe se jut segíteni. A babakocsit nem tudom felvinni mert az első emeleten van a csopszoba.

Ma a kicsit vittem a dokihoz. Ráhúztam az overallt ordít persze, a babakocsi előkéjét próbálom félkézzel kipattintani persze nem sikerült. Ott ülnek mint a borjúk az anyukák, senkinek eszébe nem jut segíteni. Nem veszitek észre hogy undorító ez a világ és mi tesszük azzá? üdv. Nyíregyházáról


2012. okt. 5. 11:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%

Nem olvasom végig a hsz-okat mert nem akarom magam feleslegesen feldühíteni. A kérdést én úgy tenném fel, hogy mi a fenének vállalsz gyerekeket, ha nem bírsz velük?

Nem idegenek dolga pesztrálni a gyerekeidet, hanem a TIED. Bizony, ezzel jár az anyaság, ha tetszik ha nem.

De ha már így alakult gondolkodj egy kicsit. Fogj egy kengurut és rakd bele a kicsit, amíg a naggyal szerencsétlenkedsz, ne a batár babakocsival tolass és várd, hogy mindenki körülugráljon csak mert te vagy a nagy magyar anya!

Az az undorító, hogy fel vagy háborodva, hogy vadidegenek nem végzik el azt a munkát, amit te vállaltál magadra.

A fogyatékos pedig te vagy, mégpedig lelki.

2012. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Erről nem vitázom tovább, te kedves utsó így gondolod én nem. Én emberek között nőttem fel nem férgek között és azt láttam hogy az emberek segítenek egymásnak, ha ez a mai világban fogyatékosságnak számít akkor az vagyok igen. És te mi vagy? a válasz alapján boldogtalan magányos.
2012. okt. 6. 08:36
 33/38 A kérdező kommentje:
Éjfélkor nem volt jobb dolgod? Nekem volt:D
2012. okt. 6. 08:38
 34/38 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsó válaszadó nagyon durva bakker. Megnézném mi a francot szólna, ha egyszer segítségre szorulna.

Ezért tart itt ez az ország. Mert az emberek nem csak hogy szarnak a másikra, még bele is rúgnak egyet-kettőt.

2012. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
79%

31-es vagyok, szép sorban válaszolok neked minden kérdésre.

1. Én sem férgek között nőttem fel, képzeld. Én ezt inkább olyanokról feltételezném, akik fogyatékosnak nevezik azt, aki nem esik hasra tőled, csak mert szültél.

2. A fogyatékos szót te használtad először, én csak tőled idéztem.

3. Miből szűrted le, hogy boldogtalan vagyok és magányos? Mert nem várom el másoktól, hogy végezzék el az én dolgomat? Mert nem indulok el úgy a gyerekemmel, hogy tudom, hogy nem fogom tudni megoldani egyedül? Mert ahelyett, hogy nyávogok, hogy nem birok a babakocsival, kenguruba teszem a gyereket, ami mindkettőnknek jobb?

4. Nem volt jobb dolgom éjfélkor. Megetettem a babám, visszaaltattam, és mivel még nem voltam álmos netezgettem egy kicsit.

És neked reggel 8-kor nem volt jobb dolgod? Nekem volt :)


34-esnek. Ha segítségre szorulok, akkor nem fröcsögök, hogy miért nem ugrik nekem mindenki szó nélkül, hanem kinyitom a szám és UDVARIASAN segítséget kérek. Egyébként erről eszembe jutott egy sztori. Amikor el volt törve a lábam, ültem a buszon (kezemben a mankó), a pocakos kismama meg magából kikelve dünnyögött nekem, hogy mekkora paraszt vagyok, hogy nem adom át a helyem. Az illetővel valószínűleg ti jól megértenétek egymást :)

2012. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Kedves 31-es nem tőlem idéztél hanem engem neveztél fogyatékosnak. Ezt mindenki láthatja. Miből gondolom hogy magányos és boldogtalan vagy? Abból amiből te gondolod hogy a gyermekeimet nem tudom ellátni.

Képzeld eltudom, körülöttem soha nem ugráltak a nagyszülők még egy tányér kaját se rakott elém senki. Egyedül oldok meg mindent mert a férjem sokáig dolgozik most ebben az őszi időszakban még hétvégén is.

Tudod mikor az embernek nehéz napjai vannak mert 2 gyereknek kell gyógyszert beadni, orrot szívni, cseppenteni porlasztani, valami kaját beléjük könyörögni, lehet egy egy idegentől egy egyszerű gesztus jól esne. Nem sajnáltatni akarom magam mert mindenki a maga baját tudja.

Igen, keményen fogalmaztam de ezzel nem vagyok egyedül, olvasd el a válaszokat, a sajátodat is.

Remélem azért akik azt válaszolták hogy az ügyetlenebb gyengébb embereket nem tudják elviselni és ha valahol valaki segítségre szorul akkor azt hagyjuk hagy legyen magának, a gyerekeiknek nem ezt fogják tanítani.Ismeritek a mondást "Ma nekem, holnap neked" vagy a szerettednek...

2012. okt. 7. 08:14
 37/38 anonim ***** válasza:
76%

"Kedves 31-es nem tőlem idéztél hanem engem neveztél fogyatékosnak."

Akkor javaslom olvasd el még egyszer a saját kérdésedet, úgy látszik elfelejtetted, hogy mit írtál.


" Abból amiből te gondolod hogy a gyermekeimet nem tudom ellátni.

Képzeld eltudom"

Ha el tudod, akkor miért KÖVETELED a segítséget?


"gy idegentől egy egyszerű gesztus jól esne"

Ezzel nincs semmi baj, hogy jól esne. Ha valaki segít, az egy kedves gesztus, követendő példa. De NEM KÖTELEZŐ! Undorítónak és fogyatékosnak nevezni azt, aki magától nem segít - na az viszont nem követendő példa.

2012. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Az utolsó hsz-el teljesen egyetértek!
2012. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!