Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre is elnézést, akinek nem...

Előre is elnézést, akinek nem inge. Miért van az hogy úgy csinálnak az anyukák mint akik fogyatékosak? Ott küszködik a másik és nem segítenek?

Figyelt kérdés

Van gyerek tudják milyen nehéz cipekedni és úgy csinálnak mint akik vakok meg süketek.

Cipelem a kicsit és ha megszakadok se tudom a nagyot felöltöztetni az oviban mikor megyek érte. A babám még ülni se tud csak forog. őt félkézzel fogom hogy ne essen le a padról a nagyot félkézzel próbálom öltöztetni és basszus senkinek eszébe se jut segíteni. A babakocsit nem tudom felvinni mert az első emeleten van a csopszoba.

Ma a kicsit vittem a dokihoz. Ráhúztam az overallt ordít persze, a babakocsi előkéjét próbálom félkézzel kipattintani persze nem sikerült. Ott ülnek mint a borjúk az anyukák, senkinek eszébe nem jut segíteni. Nem veszitek észre hogy undorító ez a világ és mi tesszük azzá? üdv. Nyíregyházáról


2012. okt. 5. 11:47
1 2 3 4
 1/38 Jégtánc ***** válasza:
66%
Hát sajnos,könnyebb elnézni a másik feje felett ,mint fogni az adást:) Bár én ilyen esetben,megkérem valamelyik anyukát hogy legyen kedves segíteni.... Legközelebb tedd te is ezt.Néma gyereknek....:))
2012. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
31%

mert sajnos vannak ilyenek én segitek mindig mert tudom milyen érzés illetve engem az háborit fel hogy kezembe egy csomag 20 hets terhes vagyok a másik kezembe a 2 éves lányom és ababakocsi de senki nem segitene felszállni a buszra és leszálni!!!! se férfiak se nök nagyon nagyon ritka akkor is nyugdijas.

Multkor rosszul lettem a buszon tömve volt a busz iskolásokka gyerekkel lent álltam a buszon senki át nem adta a helyét majd közöltem egy csajjal vagy az öledbe hányok és végre átadod a helyed vagy felálssz anélkül is !! szánalmasak az emberek ilyen téren

2012. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Most nem erről van szó mert ha megkérek valakit 90% nem mondaná azt hogy nem, de miért nem veszik észre? Annyira elszomorodtam ezen a közönyösségen.
2012. okt. 5. 11:54
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg őket, nem fognak visszautasítani.
2012. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
54%

ne nyávogj,tedd a kicsit kenguruba. te vállaltad a 2 gyereket,miért kéne ugrania bárkinek is? amúgy meg ovis gyereknek már tudni kell: öltözni,vetkőzni,mosakodni,fogat mosni,egyedül enni,inni,wc-t használni


szóval ne másra mutogass

2012. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
26%

Meg se kellene kérdezni!!!!!!!!!

második vagyok

2012. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
46%
Úgy vannak vele, hogyha nekik se segít senki, ők miért segítenének? És bezárul a kör. De gusztustalan különben.
2012. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%

Én mindig segítek másnak (nem nagyzolni akarok), de sajna az emberek többsége ilyen. Valahogy kevésbé érzik nyomorúságosnak a saját szánni való létüket, ha más kínját elnézik :(


Nekem sokszor segítenek, de volt olyan, hogy séta közben úgy felbillent a babakocsi (köszönjük, kedves pesti járdák), hogy a bizt öv tartotta a Babát, én az egyik kezemmel őt fogtam, a másikkal a nagy batár kocsit próbáltam visszabillenteni az egyensúlyába, mögöttem meg a kocsiból ki nem szállt volna a sofőr, hogy segítsen. Járt a motor -> ment a klíma, nehogy már kiszálljon a 35 fokba a jó hűvös kiskukikompenzáló terepjáróból... Mindegy, megoldottam, nem volt semmi gond, de azért megtapsoltam, miután rendbe szedtük magunkat. És mikor hátrafordultam, egyből a szemébe néztem, szóval végignézte a szitut.

2012. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%

Ó de ismerős :)) nekem egy 2.5 éves rosszaságom van meg egy 10 hónaposom és az 5 éves nagyért járunk az oviba.

Én is azt választottam hogy mivel a babakocsit nem akarom felvinni ezért gyorsan meitaiban magamra kötöm a legkisebbet (így is épp elég a 2.5 évest visszahalászni a kis wc-ből meg a csop.szobából meg a kis szekrényekből (mert iszonyúan érdekli minden)

Amikor véletlen nem volt nálam a meitai akkor meg egyszerűen kezébe nyomtam a picit valakinek szerencsére barátságos baba egészen pici korától jól elvan másnál is, nem kezd sírni, sőt. Sose volt olyan hogy ne mosolyogva örömmel fogták volna meg. Azért kevés olyan anyuka van akit egy aranyos csecsemő ne bűvölne el.

Amúgy találkoztam már olyan anyukával is akinek akartak VOLNA segíteni de ő köszönte és nem kérte.

Úgyhogy sose tudni mi a jó.

2012. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy gondolom, hogy egy embernek elsősorban magának kell gondoskodni egy probléma megoldásáról. Ha a kicsivel mész a nagyért, úgy kel alakítani a dolgokat, hogy mindkettőre tudj figyelni.

A kenguru jó megoldás. Nálunk is így jönnek anyukák.


Ettől függetlenül én fel szoktam ajánlani a segítségem, ha látom, hogy valaki nagyon nem boldogul, de 99%-ban visszautasítanak, mert nekik már minden mozdulat a kezükben van, tudják, hogy mit csinálnak. Pont tegnap jártam így.


"Ma a kicsit vittem a dokihoz. Ráhúztam az overallt ordít persze, a babakocsi előkéjét próbálom félkézzel kipattintani persze nem sikerült. "


Bocs, de ez itt csak EGY gyerek. Nekem ikreim vannak. Sosem kértem segítséget ilyen piti dolgokhoz. Pedig mi is jártunk orvoshoz, és öltöztetni is kellett Őket, később 2 felé rohangáltak, egyszerre sírtak ...stb.


Legyen olyan babakocsid, amit könnyű kezelni, és vegyél egy kengurut.

2012. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!