Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell odaírni egy-egy...

Miért kell odaírni egy-egy válasz után, hogy hány gyerekes anya, hány hetes kismama a válaszoló, ha a kérdés nem indokolja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, még az iskola kategóriában is láttam ilyent.
2012. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem azért, hogy ha később újra hozzászólna a kérdéshez akkor be lehessen azonosítani. Én sose szoktam.
2012. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor a hsz számával is be lehet azonosítani. Nem valami olyasmi lehet, hogy felsőbbrendűnek akarja magát mutatni, mert egynél több gyereke van vagy épp terhes és jobban tudja a dolgot annál, mint aki nem terhes?
2012. okt. 5. 16:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért ez nem gondolom.
2012. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne illetékesektől is választ kapni
2012. okt. 5. 16:19
 6/21 anonim ***** válasza:

vannak olyan aláírások amiket mindig odatesz az illető könnyebb beazonosítani mint visszakeresgetni ki hányadik volt meg melyikre is akarsz válaszolni.

Egyébként számomra ez sose számít hogy mondjuk valakinek 3 gyereke van e mert attól lehet buta mint a föld, és lehet nagyon jó ötlete tanácsa egy gyerektelen vkinek is (pl. gyerekvállalás témakörben).

2012. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a beazonosítás miatt nem lehet, mert akkor miért nem írja ki a nevét.
2012. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Hát én az "aláírásomat" (5 gyerekes Anyuka) nem azért írom a válaszom után, mert felsőbbrendünek érzem magam, hanem egyszerűen tényleg egy szignónak szánom. Nem tudom, ha csak egy gyerekem lenne, mit írnék, ezen még nem gondolkoztam.

Néhány témában tényleg "hozzáértőbb" lehetek egy gyerekes társaimnál, de ezzel én soha nem szoktam visszaélni.

2012. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De akkor tényleg, miért nem használjátok a neveteket?
2012. okt. 5. 16:29
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sokszor már megszokásból írják oda.

Én kifejezetten szeretem néhány hozzászóló válaszát, néha csak átfutom a válaszokat, de ha meglátom egy "kedvencem" aláírását, talán én is válaszolok.

Egyébként én szeretem az ilyen aláírásokat, mert mondjuk egy testvéres kérdésnél biztosan előbb hagyatkoznék egy öt gyerekesre, mint arra, akinek egy van, tehát nem biztos, hogy annyira tapasztalt. Ettől még adhatnak jó válaszokat, de akinek öt van, az ötször annyira tapasztalt, öt különféle kis embert nevel. :)

2012. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!