Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell odaírni egy-egy...

Miért kell odaírni egy-egy válasz után, hogy hány gyerekes anya, hány hetes kismama a válaszoló, ha a kérdés nem indokolja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


Anisz vagyok! És azért írok a végére amit,hogy tudják,van tapasztalatom,nem egy 10-en éves gyermektelen valaki vagyok,komolyan vegyenek! Sokszor megnyugtatja a bizonytalan,1. gyermekes anyukát,hogy látja,hogy egy tapasztalt anyuka ír! A nevemből erre nem tudnál Te sem következtetni!!


Üdv:3 lányos,22hkm :-D

2012. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy ezzel akarják azt hangsúlyozni, hogy kompetensek a témában.

Pl. ha a terhesség tüneteiről kérdez vki, és a válaszadó odaírja, hogy "35 hkm", akkor sejthető, hogy tapasztalatból beszél, nem egy 15 éves, aki a tinimagazinban olvasta.

Én szinte sose írok "aláírást", de ha mondjuk van egy olyan kérdés, amiben a tanulmányaim miatt kompetensnek érzem magam, és látom, hogy előtte már 85-en beírtak valami kegyetlenül nagy baromságot, akkor néha odaírom, hogy "orvostanhallgató". Nem hiszem azt, hogy felsőbbrendű vagyok, csak azt jelzem vele, hogy ebben a kérdésben inkább nekem higgyen, ne a másik 85-nek.

2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es, ebben az esetben értem. De vannak olyan kérdések, ahol tök felesleges tudni, hogy kinek hány gyereke van.
2012. okt. 5. 17:20
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem ha olvasom hogy milyen hátterű a válaszadó,nem a nevére vagyok kíváncsi ,hanem hogy milyen tapasztalata van. Egy 20 éves anyát nem veszek annyira komolyan,ahogy egy 8 gyerekest sem ,mert az Én értékrendemtől távolabb áll.
2012. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De honnan tudod, hogy a 2 gyerekes anya pl. nem 20 éves? Mert lehet az is. Akkor ennyi erővel legyen mindenkinek egy profilja. De akkor ez meg fórum lenne, de nem az.
2012. okt. 5. 18:01
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
De jó, hogy csak ennyi bajod van kérdező!
2012. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

:) Örülök is neki.:P

Az életedért te vagy a felelős, te tudod jobbá tenni. Próbáld meg, aztán nem fogja szúrni a szemed, ha másnak csak ennyi a baja.:)

2012. okt. 5. 20:45
 18/21 anonim ***** válasza:

Amit odaír azt elhiszem :) ennyi .Sorsdöntő kérdésekben úgy sem rá hagyakszom.

Ha oda írja 1 gyerekes ne akarjon arról papolni milyen könnyű neki a háztartás,ja :)))

2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez akkora tuskóság!! Már ne is haragudjatok! Senki nem tudja,valójában ki ír! Egy megélt nő is írhat akkora baromságokat,mint egy tizenéves! Egy megélt nőnek sem biztos hogy van bármi nemű tapasztalata! És nem szokásom pontozni- egyesekkel ellentétbe,mert ezt is tahóságnak tartom!!- de attól,hogy valaki diplomás,és az "iskola padban" tanult pár dolgot,nem biztos,hogy az úgy is van! Minden gyerek más! A könyvekből nem lehet tapasztalatot szerezni!


És tudom,rám is értettétek a dolgokat,de kössz szépen,a gyerekeim jól neveltek,tiszták és a Velük felmerülő problémát megoldom,és a ház is tiszta!!


Üdv: 26 éves,3 lányos 22hetes Anisz becenévre hallgató Magyar anyuka!!

2012. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem itt téged lehetne hasogatni maximum.

Ez mindenkinek a saját döntése ,hogy gondolod hogy jogod van megítélni?Az hogy egy +információt ki hogy kezel a maga dolga.Te pl lehetnél az atyaúristen a stílusod miatt fikarcnyit sem ér amit mondasz

2012. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!