Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonságos ez a kapcsos...

Biztonságos ez a kapcsos fülbevaló babának?

Figyelt kérdés

A kapcsát nézzétek legyetek szívesek. Nagyon hasonlónk van,de valahogy félek tőle. :(

[link]

16.4.4 felülről a 18. füli


Köszönöm


2012. okt. 5. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van- remélem látszik a "kapocs"!


[link]


1. voltam

2012. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha jót akartok, ne vegyetek ilyen hátulkapcsolós, mindenféle gyönyörűséges fülbevalót! Egyszerű kell, aminek hátul van egy benyomós része, ált. ilyeneket adnak fülbelövéseknél, "gyárilag".

mi kaptunk egy gyönyörű hátulkapcsis fülbevalót, fürdéskor kiesett és későn vettem észre, a víz már le lett engedve....:((

2012. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fülbelövéshez használt azért nem jó, mert hegyes. Megnyomhathatja a füle mögött. Az én lányomnak francia csatos van, de ez is már kijött vagy háromszor.:(
2012. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,igazából én attól is félek,hogy egy kicsit lógós és nehogy ne adj Isten egyszer belekapjon. :(
2012. okt. 5. 17:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Lányomnak is ilyesmi volt, hordta 3 évig, aztán most a nyáron allergiás lett rá. Kivettük neki, amúgy azért sem jók mert nem szellőzik a fül lyuk, és attól is sebesedik. Mindennap ki kell venni.
2012. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!