Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit költötök havi szinten...

Mennyit költötök havi szinten a babátokra? Miket vesztek és mennyiért, az anyagi helyzetetek milyen?

Figyelt kérdés
Mi havonta kb. húszezret tudunk max. a kisfiunkra költeni mindennel együtt, és sajnos ez csak kevesebb lesz, mert hamarosan gyedet fogok már csak kapni. Kevés az összbevételünk. Ti hogyan csináljátok? Tudtok esetleg spórolni is. köszi a segítséget a válaszaitokkal

2012. okt. 7. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam 16 hós. Mi is 50-60 ezer Ft-ot, és semmi extrát nem veszünk. Pelust dm pontokra kedvezményesen, positörlőt, üveges babakaját még szokott néha enni, testápoló, fürdető, neogranormon, vitamin, esetleg gyógyszer, vagy épp nem kötelező oltás, cumit veszünk minden hónapban kb 5-öt (mindig elhagyjuk), plusz a rengeteg gyümölcs, minden nap babán, alma, körte, barack turmix, eszik minden nap húst, kap nasit is, túró rudit, műzli szeletet, péksüteményt.

A ruhákat még bele sem számoltam. Nem tudom miből vehetnék kevesebbet, hogy olcsóbb legyen. Max a fürdetőt ha feliratom, de ez csak néhány 100 ft.


Nem tudom mennyi idős a kicsid, de mihamarabb próbáld leszoktatni a pelusról. Szerintem ez a legdrágább. Irass fel mindent a dokival, és vásárolj dm-ben pelust, amíg azt használ, gyűjtsd a pontokat.

2012. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam januárban lesz 2 éves. Havi szinten 6000ft ebből a pelus(100db/3600),5db popsitörlő(axxo 72db/290-)és egy Gabi Édes álom fürdető 800-. Két havonta egy nagy sudokrém. Játékot csak alkalmakra. (így is sok van,mert bőkezűek a rokonok+ két fiúgyerek van a szomszédban és tőlük is kapunk). Ruha szezonváltáskor,cipő szintén.Ez szokott nagyobb kiadás lenni.Figyelem az akciókat,kuponokat,turikba is járok,szóval nem vészes. Összbevétel 300.000 körül(férjem fizuja+a gyedem,családim).
2012. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!