Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakitsak ki egy rendszer...

Hogy alakitsak ki egy rendszert majdnem 10 hetes kislanyomnal?

Figyelt kérdés
Problaljam en kialakitani vagy hagyjam ot?Meg keveset van font kb.fel-1 orat tolt ebren.Reggel fel 6-kor kel fol aztan vissza alszik es 10 korul kel fol akkor kajal jatszik kicsit es mar fel 12 van.Hogyan csinaljam?Vagy jo ez igy hogy a delelottot szinte vegig alussza?Vagy idovel majd valtozik?Ki hogy csinalta?1 babank.
2009. aug. 5. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a babám alakította ki a napirendjét, 3 hónaposan már teljesen kiszámítható volt. Szerintem hagyd, hogy az ő igényei szerint alakuljanak a dolgok.
2009. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk szépen kialakut minden. Ne erőltess semmit. Én hagytam hogy a baba alakítsa a napirendet. Mostmár nagyjából mindig minden ugyanaz. 6 körül kelünk, evés, aztán többnyire még visszaalszik 1 órára. Aztán megint kelünk, evés, játék 11 örül alszik 1 órát. Majd kelünk, evés, játék. 14 körül megint alszik, 4 körül kelés, evés, játék, 7 kor fürdés, evés, játék majd olyan 9 körül alszik. Most 4 hós.
2009. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babóm is 10 hetes, általában a délelőttöket ő is végig alussza. Szerintem majd ő alakítja, kár erőltetni.
2009. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!