Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvagyok keseredve, csak az...

Elvagyok keseredve, csak az én 21 hónapos fiamat kell egész nap fegyelmezni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!Az én 21 hónaposom is egy kész katasztrófa..

Írtam is ki kérdést, hogy már nem bírom, mert egész nap csak veszekedni lehet vele!!!

Nagyon jó tanácsokat kaptam, és végül is mindennek a lényege az volt, hogy NYUGALOM!Pár napja, mióta nem húzom fel magam a hisztiken, és mindenre próbálok másként reagálni kicsit változott a helyzet!Mind a ketten nyugodtabbak vagyunk, és sokkal könnyebbek a napok!

Nálunk jön a kis tesó is, 2 hónapon belül, így szinte létszükséglet, hogy találjunk megoldást a problémákra!

Kitartást!!!

De mesélj..miket művel a te kis rosszcsontod?? :)

2012. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egész nap pakol persze amiket nem szabadna, hisztizik ha nem kap meg valamit, ugrál az ágyon hiába szolok hogy ne csinálja, ki nyitja az összes ajtót, a wc kefével sikálja a wc-ét, imád rohangálni mint a mérgezett egér. Imád csapkodni zajt kelteni mindennel.

De viszont nagyon értelmes, rengeteg állatnak tudja a nevét, egyedül eszik, iszik alszik el, számol háromig. Sok szót tud utánunk mondani, tudja a nevét mondani.

És a te kis rosszcsontod miket alakít?

2012. okt. 7. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van, 26 hónapos. Ugyanez van nálunk is. Csak olyan dolgokat csinál, amiket nem kéne, nem szabadna. Egész nap fegyelmeznem kell, pedig tudom, hogy ez se neki, se nekem nem jó. Hulla fáradt vagyok ettől, iszonyúan elveszi az energiámat, hogy állandóan rá kell szólnom. Úgyhogy nem vagy egyedül!:)
2012. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Vidd ki sokat rohangálni.

Otthon meg csapj a seggére, ha nem hagyja abba a tiltás ellenére.

2012. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Hát az én lánykám is szinte ugyan ezt műveli mint a tied!! :) Wc kefe nálunk is sláger, a játékai minden szana-szét van.Mindenhova viszi a kis sámliját, vagy a széket és pakol.Radarként megérzi hol lehet rosszalkodni, és már ott is van.Ha valamit nem lehet, rá szólok megy a hiszti...

Úgy hogy nyugodj meg..nem egyedi eset.Egyszerűen kicsit aktívak a gyerekeink..ez van! :) Én arra jutottam, hogy ez még mindig jobb mint ha egy kis semmilyen gyerek lenne..mert egy egyéniség az biztos!!! :)

Én lányom nem igazán akar beszélni..csak baba nyelven hadovál, mondjuk köszönni szépen tud és itt meg is állt a tudomány.Ja bocsánat..a NEM szót már hosszú hónapok óta tökéletesen használja! :)

Egyébként ne hogy verd..még kicsi, meg az egyébként sem megoldás..csak üzenem a kedves utolsónak.Meg vannak a helyei egy jól irányzott pofonnak az életben, de az nem ilyen kicsi gyereknél, és nem azért mert szerintünk rosszalkodik, mert nem, csak feszegeti a határokat!

Szóval kitartást!!Állítólag majd csitul ez az egész..mondjuk eddig bármikor mondák ezt nekem, mindig csak rosszabb lett!! :D Na jó nem, csak minden kornak meg van a maga nehézsége.Amíg nem tud mozogni az a baj, mert vinni kell, ha már elindul az a baj, mert mindent pakol..komolyan szerintem velünk van a baj, mert semmi sem jó!! :D Ez csak vicc volt...

2012. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Egyébként itt az én kérdésem is, pár napja írtam ki amikor már besokalltam! :)

1. voltam megint..

2012. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!