Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babanak a szagtol?

Lehet baja a babanak a szagtol?

Figyelt kérdés

Egy vékony csíkot festettem a szobajukba és hiába szelloztettem meg mindig lehet érezni az erős szagot

Lehet valami bajuk éjszaka alvás közbe a szagtol ????

Meg a fiamat letettem aludni és nagyon kohog, most nem tudom hogy ettől e vagy azért mert nathas .


2012. okt. 8. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.Csak jól kiszellőztetett szobába költözhet vissza kisgyerek.A szag valaminek -ez esetben vegyszernek- a párolgásából adódik.EHHEZ ALAPBÓL NEM KÉNE NAGY ÉSZ !!!
2012. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a szagtól lehet baja, hanem attól, hogy belélegzi a vegyszert, ami legalább addig párolog, amíg a szagot lehet érezni.

Ne altasd ott, hozd ki onnan és hagyd nyitva az ablakot amíg érezni lehet a szagot.

2012. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az illatok, szagok tulajdonképpen molekulák, amik a levegőben terjednek. Az orrunkkal érezzük, így tarthatjuk magunkat távol a veszélytől például. A gázt sem véletlenül "teszik gáz szagúvá", így lehet észrevenni, ha szivárog. Szerintem se altasd a gyerekeket a festékszagban, dehát a te anyai ösztönöd erre figyelmeztetett is, ezért tetted fel a kérdést. Ne pánikolj,csak hozd ki őket, és szellőztess holnap abban a helységben alaposan. Illetve a meleg hatására gyorsabban szárad, tehát egy enyhe fűtés felgyorsíthatja a folyamatot!
2012. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!