Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 5hós babámmal...

Mit csináljak 5hós babámmal hogy éjszaka ne keljen fel szopizni 4x-5x? Nem bírom már. Többi lent

Figyelt kérdés

Anya tejes baba,van itthon beba és humana tápszerünk,egyik sem izlik neki,próbáltam hogy éjszaka ezt adom szopizás mellé,de nem birom lenyomni a torkán..teljesen kiborít! az nagy siker ha 40-60mlt megeszik,de akkor már éhes,ahogy bele szív kettőt rögtön megérzi az izét és nem is eszi tovább,most banános tápivan itthon,cukrot is teszek bele,hátha nem elég édes,de ugy sem jó neki!

már a cumira vágtam nagyobb lukat is hátha az a baj..de nem..

Eddig ettük a barackot,most az sem kell neki,csak a bébi ételes.


Már nagyon elvagyok fáradva,2-3óránál többet nem tudok aludni,mert kel a kisasszony..

És egyébként mikor felkel,rendesen eszik is,mert ha elöbb kiveszem a cicit a szájából akkor sír..tehát éhes!


De akkor miért nem fogadja el a tápot?

Azzal is próbálkoztam már hogy langyos teát kap,meg is issza a 120mlt,de nem alszik vissza,csak ha eszik még tejcsit is..


A sinlacot tényleg minden baba szereti? beválhat nálunk is

Bár a humana beby fitt tápszerről is ezt írták hogy oda van érte a baba..hát az enyém nincs :(


Ja,és meletem alszik az ágyába,de én már megsem merek mozdulni ékszaka,ugy hogy nem hiszem hogy ez a baj,mert volt idő mikor majdnem át aludta az éjszakát.

Köszönöm..


2012. okt. 9. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudok sajnos segíteni :(((

De elmesélem ,hogy 2.5 évesem minimum 3x4x kel minden áldott éjszaka!!!!!!!!!!4Még soha egyetlen éjszakát nem aludt át,pedig 7 hónapos kora óta nem szopik!

2012. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tejpépet próbáltad már?Milupa tejberizsest, egy próbát megér, bár a kislányom 5 és fél hónapig evett 2 és fél óránként.Tápszeres volt a legelejétől.
2012. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4féle tejpépünk van,1 folyékony és semelyiket nem hajalndó megenni,ki sem nyitja a száját!
2012. okt. 9. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem éhes, csak cicizni akar.

Elhiszem, hogy nagyon fáradt vagy, és nagyon sajnálom is :(

Próbáljátok meg, hogy mikor felébred este, akkor nem cicire tenni rögtön, hanem kiscumival vissza-altatni.

Én elleneztem a kiscumit, de tökéletesen kielégíti a szopóreflexét, és azzal szépen elalszik.

Ha nem ez a probléma, akkor talán a védőnő tud segíteni nem?

2012. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben szerintem is arról van szó, hogy nem az éhség miatt kel fel, hanem cici kell neki, mint megnyugtatás, ami a te közelségedet jelenti. Tápszerrel kínálni szerintem felesleges ilyen esetben, attól még ugyanúgy fel fog kelni. Meg hát mért fogadná el a tápszert, ha lehet cicizni is anyával?

Nem lehet hogy a foga bántja és azért kel ilyen gyakran vagy a hasa fáj? Nekem akkor nem aludt a babám és sokat fent volt éjjel, mikor egyszerre jött a foga + akkor kezdtük a hozzátáplálást is + akkor kezdett mászni. Ez így sok volt neki egyszerre, de kb. 2 hónap alatt helyrejött a dolog, 6-7 órát alszik egyben legalább ma már csak hajnalban kel fel 1x vagy 2x. 9 hós lesz.

2012. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, segíteni nem tudok, hogy mit csinálj, a lányom 6 hónapos korától csinálja ezt, most 11 hónapos, szintén anyatejes, csak nem kínálgatom teával, tápival. Minek? Ezzel is csak magad fárasztod éjszaka közepén. Én azóta nem vagyok hulla, mióta magam mellé veszem mikor először ébred, így többször nem kell kikelnem az ágyból. Hátha neked is beválik. Persze tudom, hogy ez nem megoldás, mert nekünk sem az, de mégis sokat számít, mert jobban bírom a napot.
2012. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy már melletted alszik, akkor passz. Én is várom az ötleteket.
2012. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzá szólásokat,tanácsokat.

A cumit is próbáltuk már de nem vált be..

Nem tudom hogy ha az apukája kelne fel hozzá,akkor eltudná-e altatni,lehet ha meglát engem rögtön a cici jut eszébe..

Bár 2hónappal ezelött nagyon beteg voltam,nem is tudttam szoptatni,akkor a lefej tejet kapta meg éjszak,és megitta az ágyába rögtön vissza is aludt,többet fel sem kelt!

Lehet kipróbálom csak tápszerrel..

2012. okt. 9. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hónapos , ugyanezt csinálja. Én nem is tudom, hogy birom. Nagyon ritka ha egyben alszik 5 órát. De akkor nagyon kipihentnek érzem magam.
2012. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,ezzel én is igy vagyok,ha egyhuzamban tudok aludni 4-5órát az már nagyon jó!

Nálunk még az is probléma hogy ő 8kor elalszik,de én csak 11kor tudok lefeküdni,hogy azért a párommal tudjunk kettesben is lenni!

2012. okt. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!