Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki vacsorára,...

Mit adjak neki vacsorára, számíthat abban hogy nem alszik jól?

Figyelt kérdés

13 hónapos a fiam.Mostanában már több mint 1 hónapja nagyon küszködünk az éjjeli alvással többször fennt van,van amikor könnyebb vissza altatni van amikor nagyon nehéz.Gondoltuk éhes lehet így egy ideje főzeléket kap vacsira üvegeset(nagyon válogatós sajnos így az üvegest szereti jobban),de ez meg lehet terheli a gyomrát mert fel fel sír éjjel nyöszörög(lehet fogzás is bár azt jobban viselte eddig),van hogy pukizgat és uttána jobb.

Ezért gondolom hogy sok a főzi,de akkor mit adjak vacsira??Jól is lakjon de ne legyen terhelve????


2012. okt. 9. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg a főzelék könnyű kaja, kivétel ha babfőzeléket eszik. Talán próbáld meg neki a tejbegrízt.
2012. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy tejpépet, vagy rendes vacsit.

Ennyi idősen a fiam 6 körül evett kiflit vajjal, sajttal, sonkával, kefírrel, 8-kor megfürdött, fél 9-kor tejital, és aludt hang nélkül reggel 8-ig.

2012. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Alma-buri vagy almaszósz csirke ilyesmit szokott enni az üvegesből.Este legalábbis.

Hát a tejpépet kifejezetten utálja mindet probáltunk már sokat,tejbegrízt főztem neki hááát necces annyira nem jó ízüen ette meg.A tejitalok meg elég drágák-sajnos.

Egyébként az én fiam 6 körül egy krémtúrót kap és úgy 8 után a főzi és alvás.

2012. okt. 9. 12:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor azért nem alszik rendsesn, mert tele van a hasa. Miért vacsoráztatod ilyen későn?

Adj neki 7 körül rendes kaját, és ha 8-fél 9 körül fekszik, nem lesz gond.

Ha nem tejitalt iszik, akkor tápszert? Vagy tejet? Azt adj közvetlenül lefekvés előtt, ne főzeléket.

2012. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem is tudom így állt be nálunk ez a rendszer.

Mindig úgy hogy fürdik aztán eszik és megy aludni és ez már van hogy fél 8-fél 9.De megprobálom amit ajánlottál hogy 7 körül egyen főzit és úgy 8 körül pancsi és alvás.

Hát ez a gondob hogy ő alapból tápszeres baba az elején volt egy kicsi még cici volt de sajna hamar abba maradt.

Körübelül másfél hónapja nem kell neki a tápszer,egyik napról a másikra azt mondta nem és nem.A tejet próbáltam hááát az se ment igazán-kis kakóval is tettem bele egy kanállal érdekes fejet vágott tőle.Azt hiszem finnyás fiam van:))

2012. okt. 9. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam még csak 11 hónapos, de ha éjszakára bekajáltatom, akkor hajnali ötkör kel, hogy éhes, ha kevesebbet eszik akkor kibírja reggel 7-ig. Ez érdekes de én is ilyen vagyok, ha éjszakára bekajálok éhesen ébredek. Mi 6 körül vacsizunk, általában vajas kenyér valami feltéttel. Maj 8 körül kb 200 ml tápszer, ekkor szokott jól aludni.
2012. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat:)

Megprobálom ezt hogy hamarabb egyen,aztán pancsi és alvás csak azt nem tudom hogy még akkor mit adjak neki mielött megy aludni.Se a tápszert se a tejpépet se a tejet nem issza/eszi meg jelenleg.

2012. okt. 9. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg újra a tejet, hátha lassan megszokja.
2012. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó rendben megprobálom hátha.Mennyit adjak a tejből lefekvés elött?
2012. okt. 9. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tápszerrel keverve, mondjuk 1/4 tej plusz 3/4 tápszer, majd fokozatosan növeld a tej mennyiségét.
2012. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!