Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek nem mászott...

Anyukák, akiknek nem mászott a babája, mikor állt fel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom hat hónaposan állt fel, és csak utána kezdtek el mászni, 8-9 hónaposan. 13 hónaposan mentek önállóan.
2012. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel, 8 hónaposan kezdett el mászni szabályosan, fiú.
2012. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, 2 héttel később kapaszkodva körbejárta a bútorokat. Aztán mászott 9 hónapos korától, de csak annyit, amíg elért egyik kapaszkodótól a másikig. Szóval minimálisat sajnos, mert 10,5 hónaposan meg elindult, onnantól meg már tényleg nem mászott. Most 19 hónapos, néha játékból mászik, de borzasztó lassan halad, hiányzik a technika.
2012. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Annyit még lehagytam, hogy 1 évesen kezdett el önállóan járni.
2012. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom kihagyta a kúszás- mászást sajnos. 9 hónaposan felült és másnap felállt és azonnal elindult a kanapé mellett. Egy éves 2 napos volt, amikor elindult egyedül. Reménykedtem benne, hogy amíg nem jár, mászni fog, nem tette, úgyhogy gyógytornászhoz járunk.
2012. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!